Ke stylistům přišla 46letá dvojčata. Komu se transformace líbila a komu ne

Naděžda a Taťána, i když jsou dvojčata, jsou tak odlišné. Taťána je blondýnka a Naděžda je brunetka, první je veterinářka, druhá je právnička. A jejich šatník je také odlišný.

Taťána upřednostňuje jasné a neobvyklé oblečení, zatímco Naděžda se obléká skromněji a přísněji. A právě Nadeždě se nelíbí šatník její sestry. Podle jejího názoru je příliš frivolní a křiklavý.

Taťána a Naděžda / Zdroj: youtube.com

Profesionální stylisté pomohou oběma sestrám změnit jejich image. Ale zpočátku lidoví stylisté promění ženy.

Look „před“ č. 1

Naděžda / Zdroj: femmie.ru

Lidový stylista pro Naděždu vybral look v karamelových barvách. Přesněji se o to pokusil, protože barva bot a bundy je jasně odlišná. Šaty by měly být delší.

Taťána / Zdroj: femmie.ru

Look Taťány by měl být také jednobarevný, ale byly v něm smíchány až tři modré odstíny. Ale tento komplet bude vypadat lépe, pokud vymění mikinu za jinou, aby ladila s sukní, a barevný kabát za bílý.

Look „před“ č. 2

Lidový stylista se rozhodl potěšit Taťánu a obléknout ji do kabátu její oblíbené červené barvy. Pod ním je skládaná sukně a šedá mikina. Díky těmto tlumeným tónům se červený kabát nezdá tak křiklavý.

Taťána a Naděžda / Zdroj: femmie.ru

Stylista oblékl Naděždu do šedého kostkovaného kostýmu, který zdůraznil všechny nedostatky postavy ženy. A vypadá to příliš nudně, i přes módní střih.

Look „po“ č. 1

Bylo neočekávané vidět klidnou Naděždu v jasně červených kalhotách, halence a oranžovém saku. Jako brunetce jí sluší takové odstíny. Žena vypadá svěže a stylově.

Taťána a Naděžda / Zdroj: femmie.ru

Pro Taťánu naopak stylisté vybrali komlet v klidných modrozelených tónech, což trochu uklidnilo její temperamentní povahu. Takový look omladil ženu.

Look „po“ č. 2

Naděžda / Zdroj: femmie.ru

Stylisté zvolili velmi podobné tříbarevné šaty pro sestry. Bílý odstín osvěžuje obličej, zatímco lila a fuchsie dodávají looku jas.

Taťána / Zdroj: femmie.ru

Profesionálové programu udělali skvělou práci. Zjevně pro ně nebylo snadné oblékat takové temperamentní sestry. Taťána byla s transformací spokojená, ale Naděždě se nelíbil první oranžový komplet.

PSALI JSME: V 57 LETECH VYPADALA JAKO VELMI STARÁ ŽENA: JAK STYLISTÉ ZMĚNILI ŽIVOT ŽENY

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA MĚLA POCIT, ŽE JEJÍ MANŽELSTVÍ JE NA POKRAJI ROZVODU: ALE KDYŽ JÍ STYLISTÉ VRÁTILI MLÁDÍ A SVĚŽEST, MUŽ BYL VELMI PŘEKVAPEN

Share