“Ke štěstí mi stačí málo, ale přitom je to tak moc”: Monika Bagárová pro návratu k Makhmudovi Muradovi promluvila, jak velkou rodinu by chtěla mít

27letá známá zpěvačka Monika Bagárová před několika dny promluvila, že je znovu velice šťastná, protože je znovu spolu s Makhmudem Muradovým. Oba opět tvoří rodinu, a všechno u nich je momentálně v pořádku.

Monika Bagárová/Zdroj: instagram.com

Portálu Extra Monika promluvila, co je pro ni v dnešní době nejdůležitější. “Ke štěstí mi stačí málo, ale přitom je to tak moc,” prozradila zpěvačka, pro kterou je nejdůležitější její rodina, láska a úsměv její nejbližších.

Monika Bagárová s Makhmudem Muradovým a dcerou/Zdroj: instagram.com

Monika se znovu vrátila do internetového života, protože po rozchodu s Makhmudem nechtěla se chlubit fanouškům svým soukromím. V dnešní době se všechno změnilo, a Monika ráda ukazuje fotky své rodiny příznivcům.

Monika Bagárová se svou dcerou/Zdroj: instagram.com

Přítel kamaráda zpěvačky Jana Bendiga Lukáš Rejmon předpověděl, že Monika bude mít až čtyři děti. Zpěvačka svou odpovědi překvapila, protože prozradila, že by ráda stihla porodit další tři děti do svých 30. narozenin. Tohle fanoušky překvapilo, protože nastanou jen za tři roky.

PSALI JSME: LUCIE MATUŠOVÁ CHCE BÝT ZPĚVAČKOU: VYDALA SVOU PRVNÍ PÍSEŇ

PŘIPOMÍNÁME: VONDRÁČKOVÁ ŘEKLA, JAK BUDE SLAVIT SVÉ 75. NAROZENINY: ZPĚVAČKA MÁ PŘIPRAVENO IHNED NĚKOLIK PŘEKVAPENÍ PRO SVÉ FANOUŠKY

Share