Když sirotka uslyšela, že si ji adoptují, nedokázala zadržet slzy: Toto video dojalo 300000 uživatelů na internetu

Pro sirotky umístěné do péče státu to není snadné. Pro ty z nás, kteří mají to štěstí, že vyrůstají s vlastní matkou a otcem nebo byli adoptování v dětství, je dokonce obtížné si představit, jaké to je žít, neustále si dělat starosti se zítřkem a nemít svůj vlastní koutek.

Malá holčička jménem Shayleigh zoufale hledala rodinu, která by ji k ní mohla navždy vzít. Naštěstí se její milovaný sen splnil – takoví lidé se našli. Toto video, zaznamenané v roce 2018, zachycuje okamžik, kdy adoptivní rodiče řekli Shayleigh, že si ji nechají navždy. Když dívka uslyšela, že se brzy stane řádným členem rodiny, neskrývá radost.

dítě/Zdroj: apost.com

Také adoptivní rodiče se nemohli dočkat chvíle, kdy mohou tuto dívku s okouzlujícím úsměvem nazvat svou dcerou. Brzy byli informováni o datu, kdy byla tato událost načasována. Rozhodli se, že to Shayleighovi neřeknou.

dítě/Zdroj: apost.com

Místo toho ji překvapili, aby na tento zvláštní den nikdy nezapomněla.

Je čas říct Shayleigh všechno. Její nastávající matka zapnula videokameru a obrátila se k dívce a budoucí otec poté oznámil, že konečně nastal okamžik, na který všichni čekali – den adopce!

dítě/Zdroj: apost.com

Otec řekl, že o něco později se všichni obrátí na soud, aby ukončili všechny formality. Shayleigh to zjevně nečekala – dívčin obličej byl zamrzlý překvapením, smíchaný s plachou radostí.

Doširoka otevřela oči a se spontánnosti charakteristickou pro děti řekla: „Opravdu? Ne, lžeš!“

A její budoucí matka odpověděla: „Nastal tvůj den.“

dítě/Zdroj: apost.com

Shayleigh se konečně podařilo uvěřit tomu, co se děje, a… rozplakala se radostí a vděčností! Opravdu, v tento den se splnil její nejcennější sen – nyní bude mít svůj vlastní domov s milujícím otcem, matkou a bratrem! Podívejte se na tento dojemný okamžik sami. Jak je to dítě šťastné!

dítě/Zdroj: apost.com

Doufáme, že i vy budete se Shayleigh a s námi šťastní!

Video si můžete prohlédnout zde:

PSALI JSME: JAK OMLADIT OBLIČEJ POMOCÍ JEDLE SOLI: VÝSLEDEK UVIDÍTE SKORO OKAMŽITĚ

PŘIPOMÍNÁME: MATKA NECHALA SVOU USMĚVAVOU DCERU SPOLU S OTCEM DOMA: PO NÁVRATU DOMŮ ONA ALE NEPOZNÁ SVÉ VLASTNÍ DÍTĚ

Share