Když se jeho kočka začala chovat divně, muž si uvědomil, že v jeho domě jsou tajemství

Američan, který má účet na zábavním webu Reddit, řekl předplatitelům, že jeho chlupatý mazlíček, kočka jménem Tucker, se dramaticky změnila v chování. Chlupatého miláčka zaujala zeď starého domu.

Divné chovaní kočky zneklidnilo majitele / Zdroj: mirfactov.com

Kočka zapomněla na základní kočičí potřeby: jíst, pít a spát. Začala se chovat příliš divně a jeho majitel z toho měl obavy. Byl ostražitý, ale rozhodl se, že problém spočívá v zhoršujícím se zdravotním stavu zvířete, a tak Tucker byla odvezena k veterináři.

„Nedávno jsem vozil kočku k doktorovi a ten říkal, že ona je úplně zdravá,“ říká muž.

Příběh muže se líbil mnoha čtenářům a mnozí začali radit. Jednou z nejoblíbenějších byla věta, že ve zdi nebo za ní je nic divného. Diváci si mysleli, že tam kočka tráví veškerý svůj čas, protože slyší nějaké zvuky. Třeba ve zdi řádí gang termitů nebo hlodavců.

Divné chovaní kočky zneklidnilo majitele / Zdroj: mirfactov.com

Tuckerův majitel otevřel část budovy a všiml si, že kočka jako by ožila, začala skákat všude a mňoukat.

Na zadní straně nebyli žádní škůdci. Ale tam se našly tajné dveře, které vedly přímo do sklepa.

Tajné dveře / Zdroj: mirfactov.com

„Je to divné, ale nežijeme v tomto domě první rok a teprve nedávno se moje kočka stala neklidnou. Budu hledat, jaké tajemství skrývá objevený sklep,“ svěřil se čtenářům majitel kočky.

PSALI JSME: PÁR, KTERÝ SI KOUPIL DŮM V AUKCI, V NĚM NAŠEL TAJNOU MÍSTNOST: V KOMENTÁŘÍCH SE BOUŘLIVĚ DISKUTUJE O NEOBVYKLÉM VIDEU

PŘIPOMÍNÁME: REALITNÍ AGENT NEVĚDĚL, ŽE PRODÁVÁ DŮM S TAJNOU MÍSTNOSTÍ. DOKUD NEBĚŽEL DO SKLEPA S KAMEROU NA VÝKŘIKY ZÁKAZNÍKA

Share