„Kdybychom my dva neměli děti a ty jsi byla neplodná, dávno bych se s tebou rozvedl,“ řekl manžel své ženě

Natálii je 32 let, a nedávno začala mít s manželem velkou krizi. Toto je její příběh:

„Máme spolu dvě děti, dobrou rodinu. Platíme hypotéku na byt. A pohádali jsme se, protože jsem manželovi řekla o své kamarádce.“

Nešťastné manželství / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Rozvádí se s manželem, protože nemůže mít dítě. Podstoupili již páté umělé oplodnění a opět to nevyšlo. Ivana i Adam se těší dobrému zdraví. Je jim 34 let. Jsou manželé už deset let a deset let se snaží o dítě. Byli vyšetřeni na mnoha klinikách, léčili se, užívali vitamíny, cestovali do různých letovisek a navštěvovali různé léčitele. Nemohli však porodit dítě.

Prsten / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Proto se rozhodli rozvést. Ivana řekla:

„Možná potkám dobrého muže a stanu se matkou!“

Řekla jsem to manželovi: „Na jedné straně samozřejmě chápu Ivanu a její touhu stát se matkou. Ale ona a Adam byli tak dobrý pár. A pak se najednou rozhodl rozvést!“

Nešťastné manželství / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

A můj manžel mi říká: „Mýlíš se! Nedostatek dětí je velmi dobrým důvodem k rozvodu! Pokud by si byla neplodní, pak bych nečekal jako Adam 10 let. Hned bych se s tebou rozvedl!“

Nešťastné manželství / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Když jsem to slyšel, byla jsem v šoku. S Lukášem máme dvě děti. Nejstarší dceři je osm let a synovi pět. Můj manžel mi vždy pomáhal. Když jsem byla těhotná, nedovolil mi dělat vůbec nic. Byl dokonce přítomen u porodu.

Lukáš vždycky chodí s dětmi, pomáhá mi je koupat. Když byly děti malé, byl s nimi vždycky v noci vzhůru. Nikdy se nebál být s dětmi sám, ani když byly malé.

Nešťastné manželství / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Lukáš je velmi dobrý manžel a otec. Rád si hraje s dětmi. Posledního půl roku začal můj manžel hodně mluvit o třetím dítěti. Byla jsem ochotná mít s ním třetí dítě. A pak najednou řekl, že kdybych byla neplodná, rozvedl by se se mnou.

Ukázalo se, že jako člověk nemám pro manžela žádnou cenu a žije se mnou jen kvůli dětem.

Byla jsem v šoku! Jsme vždy a všude spolu. Nikdy nenecháváme děti u starých rodičů na dlouho. Jezdíme spolu na dovolenou a slavíme všechny svátky společně.

Matka s dítětem / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

A teď něco takového řekl můj manžel! Třetí dítě jsem si hned rozmyslela…

PSALI JSME: POTKALA JSEM SVÉHO EX NA RODIČOVSKÉ SCHŮZCE: ON ANI NEVÍ, ŽE MOJE DCERA JE OD NĚJ

PŘIPOMÍNÁME: ŽENICH VYHNAL DRZÉHO PŘÍBUZNÉHO ZE SVATBY: JAKÝ K TOMU BYL DŮVOD

Share