Kdy proběhne slyšení u soudu Terezy Hlůškové: Holka promluvila, nakažení jakou nemoci jí hrozí ve vězení

25letá Tereza Hlůšková už několik let odpykává trest v pákistánské vězení, ve které zažila spoustu problémů. Před několika dny přišly i další, protože hrozí jí nákaza vážnou nemoci, kterou do vězení přinesly její spoluvězkyni.

Tereza Hlůšková/Zdroj: youtube.com

Portál Extra sdílel, že v dnešní době Tereze hrozí nákaza tuberkulózou, kterou Tereza může chytit od ostatních vězenkyň. Tuberkulóza se přenáší vzduchem, kvůli čemuž zdraví Hlůškové je v dnešní době ohroženo.

Dalším problémem Terezy je soud, který znovu odročil její zadost o odvolání. Hlůšková už čeká na soud přibližně dva roky, kvůli čemuž už změnila několik právníků, které vůbec nemohli Tereze pomoct.

Tereza Hlůšková/Zdroj: youtube.com

V dnešní době jejím právníkem je Ashgar Dogar. Podle portálu Blesk, pokud nový právník nepomůže jí vyřešit situaci, tak Tereza ho “zabije”. Zmíněný portál také sdílel, že další slyšení u soudu proběhne už 4. říjnu, a Tereza doufá, že ho znovu neodročí.

Tereza Hlůšková/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: VOJTĚCH ZAVÁDÍ NOVOU ZÁSADU 3O: MINISTR ZDRAVOTNICTVÍ SE CHCE KROMĚ PRAVIDLA 3R, KTERÉ PROVÁZÍ V ČESKU UŽ VÍCE NEŽ ROK, SOUSTŘEDIT NA OČKOVÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: TŘETÍ DÁVKA OČKOVÁNÍ: VĚDCI ZJISTILI, JAKÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY SE MOHOU OBJEVIT PO TŘETÍ DÁVCE VAKCÍNY PROTI KORONAVIRU

Share