Kdo je na tom snímku: slavná zpěvačka vzpomněla na své dětství a ukázala foto s tatínkem

Česká zpěvačka si vzpomněla na své dětství a na svém Instagramu zveřejnila starou fotku. Asi málokdo ji na tomto snímku pozná. Fotku vystavila právě v den narozenin svého otce, který oslavil 75 let. Ale kvůli současným omezením bohužel v tento den nemohli být spolu. Píše o tom portál Super.cz.

Letos byla zpěvačka Leona Machálková nucena svému otci blahopřát k narozeninám na dálku, nikoli osobně. Kvůli epidemii koronaviru a omezením kvůli ní se to nepovedlo jinak.

Podle svých slov s rodiči komunikuje často, alespoň tak, jak má možnost. Řekla, že například v lednu strávila s otcem dva víkendy na chalupě.

Kromě toho spolu také běhali na běžkách. Nyní se ale ze známých důvodů nemohou vidět a komunikují jen na dálku.

„Popřáli jsme mu se synem aspoň po telefonu, ale věřím, že si to brzy vynahradíme,“ řekla Leona Machálková pro Super.cz.

Zpěvačka trénuje a pomáhá jí to být ve skvělé kondici. Její otec také sportuje. Na svém Instagramu také dodala, že její otec nepodléhá současnému tlaku kvůli epidemii koronaviru.

PSALI JSME: JILL BIDENOVÁ ZVOLILA NETRADIČNÍ OUTFIT: PRVNÍ DÁMA SPOJENÝCH STÁTŮ BYLA VYFOTOGRAFOVÁNA V ÚZKÝCH DŽÍNÁCH A S VNOUČATY

PŘIPOMÍNÁME: NEJSOU SI MOC PODOBNÍ: JAK VYPADÁ SYN HEREČKY PAVLY TOMICOVÉ

Share