Kdo je na té fotce: z této roztomilé holčičky vyrostla skutečná kočka a stala se zpěvačkou

První den ve škole je pro mnoho dětí a jejich rodiče dnem, na který nikdy nezapomenou. V tento den si mnozí fotí své děti, aby si po určité době mohli vzpomenout, jaké byly a jak to bylo. Pro někoho to mohou být příjemné vzpomínky, ale pro ostatní to takovým být nemusí. 1. září jedna zpěvačka ukázala svou fotku z dětství, z období, kdy měla právě chodit do základní školy.

Kamila Nývltová pogratulovala všem k začátku školního roku a popřála žákům i jejich rodičům pevné nervy, trpělivost a štěstí.

Zpěvačka ale přiznala, že pro ni školní období nebylo nejpříjemnější. Podle svých slov nikdy neměla školu ráda.

Vzpomíná například na šikanu, kterou zažila ve škole. Mnozí žáci se jí smáli, že má nemocnou sestru a také z jiných důvodů. Nechtěli si s ní hrát, nebo s ní nechtěli jít spolu do školy atd.

Nyní zpěvačka říká, že už je dospělá a že jí už je to jedno, ale tehdy byla malá a to ji štvalo. Teď chce upozornit na to, že s dětmi je třeba komunikovat, je třeba je umět naslouchat a rozumět jim.

„Proto buďte svým dětem nápomocni, poslouchejte druhé a případně to řešte. Ono se to může zdát jako malichernost, ale fakt není,“ napsala na Instagram Kamila Nývltová.

PSALI JSME: AFGHÁNCI EVAKUOVANÍ Z KÁBULU SE V POLSKU OTRÁVILI HOUBAMI: DVĚ DĚTI BOJUJÍ O ŽIVOT

PŘIPOMÍNÁME: V ČERNÝCH ŠATECH: PRVNÍ DÁMA USA JILL BIDENOVÁ SE POPRVÉ PO OPERACI OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI

Share