Kdo je na fotce: známý český zpěvák ukázal dětskou fotku s rodiči

je to hudebník a zpěvák izraelského původu a partner Emy Smetany. Zjistili jste, o koho jde?

Nyní žije jen matka muzikanta, jeho otec zemřel poté, co byl tři roky v kómatu. Ale podle vzhledu zpěváka je vidět, že jeho genetika je exotická.

Zdroj: Instagram

Matka Jordana Haje je Češka, ale jeho otec byl Izraelec arabského původu. Jeho rodiče v minulosti studovali medicínu a díky tomu se mohli seznámit.

Jeho rodiče plánovali po ukončení studia odletět do Izraele, ale stalo se, že zůstali v Česku. Narodil se Jordan Haj a prvních devět let života prožil s rodiči v Karlových Varech.

Zdroj: Instagram

Poté rodiče přesto odletěli do Izraele. Mysleli si, že budou v Tel Avivu, ale jeho otec musel jet za prací do Nazaretu. Ještě o něco později žili v Akke.

Překvapivý je fakt, že hudebník dostal své jméno od českého dědečka Vladimíra. Jeho dědeček miloval basketbal a byl fanouškem Michaela Jordana. Proto se stal Jordan Haj.

Zdroj: Instagram

„Během dospívání mě to celkem štvalo, protože jsem miloval Michaela Jacksona. Radši bych byl Jackson než Jordan,“ vtipkoval Jordan Haj během rozhovoru pro magazin.aktualne.cz.

Poté, co hudebník vystudoval gymnázium v Izraeli, se rozhodl přestěhovat do Česka. Dalším důvodem k odchodu z Izraele bylo, že nechtěl sloužit v armádě.

Zdroj: Instagram

Jordanův otec Massaud Haj Hossein byl tři roky v kómatu, než zemřel. Stejná situace byla i u otce jeho partnerky Emy Jiřího Smetany. Jenže on byl 1,5 roku v kómatu.

Byla to pro ně velmi těžká situace, přicházeli a dívali se na své otce, kteří byli ještě naživu. Mohli k nim mluvit, ale otcové svých dětí už asi neslyšeli.

Zdroj: Instagram

Share