„Karel Gott se mě snažil sbalit na charitu“: Veronika Žilková popsala jeden případ, kdy byla v domě Českého slavíka

Slavný zpěvák Karel Gott měl za svůj život vztah s mnoha ženami. Herečka Veronika Žilková nedávno v knize Dělte dvěma prozradila, jaké nabídky kdysi dostala od Českého slavíka. V té době už zpěvák budoval vztah se svou budoucí manželkou Ivanou. Píše o tom CNN Prima News.

Podle ní chtěl mistr využít konkrétní situace, která se týkala charity. „Karel Gott se mě snažil sbalit na charitu,“ vzpomíná Veronika Žilková.

Karel Gott / Zdroj: youtube.com

Karel Gott tehdy začal budovat vztah s Ivanou, která se v budoucnu stala jeho manželkou. Veronika Žilková se tehdy věnovala plesům vozíčkářů, které moderovala a také spolupořádala.

S tím jí pomáhal hokejista Jiří Hudler, společně vymysleli, že budou dražit podepsané kravaty známých osobností. Chtěli také dostat takovou kravatu od Českého slavíka.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Herečka mu zavolala a on jí slíbil, že jí dá kravatu se svým podpisem. Ten den, kdy se měl ples konat, jí konečně zavolal a řekl jí, že bude muset přijet k němu domů na Bertramku.

Přijela, měla na sobě domácí oblečení, ale šla k jeho domu. Podle ní to tehdy vypadalo, jako by začal nějaký film. Otevřela se zlatá brána a zpěvák jí řekl, že musí jít dovnitř domu.

Karel Gott / Zdroj: youtube.com

Vypráví, že vešla do domu a zpěvák poté zavřel dveře. Začala se cítit nepohodlně a poté mu řekla, že ta kravata takovou cenu nemá.

Ještě chvíli jí nabízel šampaňské a pak ještě chvíli hledal krabičku na kravatu. Poté jí dal kravatu a chtěl ji doprovodit k vozu. Také naznačil, že „jednou se kamínek na domácím krbu může pohnout“. Větu nedokončil a po těchto slovech odešel.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Když už seděla v autě, sama si říkala, že ji balil Karel Gott. Téhož večera byla jeho kravata vydražena a herečka byla ráda, že jim Slavík pomohl.

„Ale stále trvám na tom, že tu cenu, kterou za ni chtěl, neměla,“ uvedla Veronika Žilková.

PSALI JSME: „MÁME UŽ VLASTNÍ ŽIVOTY“: ONDŘEJ GREGOR BRZOBOHATÝ POPRVÉ PROMLUVIL O ROZCHODU

PŘIPOMÍNÁME: FLEGR CHCE ROZDÁVAT PENÍZE ZA OČKOVÁNÍ KORONAVIRU: KDO A KOLIK BY ZA APLIKACI VAKCÍNY DOSTAL FINANČNÍ ODMĚNU

Share