Kadeřnice ostříhala brunetku nakrátko, takhle vypadá spokojená zákaznice s novým účesem

„Krátký nebo dlouhý?“ – věčná otázka v životě ženy. A zatímco někteří se snadno zbaví „copu do pasu“, jiní se popadnou za srdce z pouhé zmínky o stříhání. Nebo možná to není tak děsivé? Možná, že s krátkými vlasy je opravdu pohodlnější život a všechny argumenty o hlavní ženské hrdosti jsou zastaralým mýtem? Pojďme se podívat na příběh přeměny jedného dlouhovlasého děvčete, které mělo vlasy dlouhé jako princezna Locika z pohádky na vlásku, na stylovou ženu s krátkým střihem.

Zdroje: Instagram.com

K Angelice Grechkina, světoznámé mistryni přišla skutečná orientální kráska Arevik. Její cop byla pravděpodobně závistí mnoha žen, protože ne každý může takové vlasy pěstovat. Navíc podle stylistky vlasy slečny Arevik jsou nejen dlouhé, ale také neuvěřitelně husté.

Touhu po změně je však někdy nemožné překonat. A orientální kráska se rozhodla zbavit se dlouhých vlasů, aby se stala majitelkou módního účesu.

Zdroje: Instagram.com

První fází střihu je odstřihnutí vrkoče. Kolik žen se dívá s bolestí na ostré nůžky v rukou kadeřníka! Ale není třeba se obávat – vše dopadlo dobře.

Zdroje: Instagram.com

Pak – vytvoření formy, vyplnění, a dotahování detailů k ideálu. Protože Arevik má velmi silné a husté vlasy, byl tento proces velice dlouhý.

Zdroje: Instagram.com

A konečně výsledek. Módní krátký účes, hladké lesklé vlasy a spokojená zákaznice s novým účesem.

Zdroje: Instagram.com

V popisu videa Angelica připustí, že je často nazývána „nemilosrdná k dlouhým vlasem“. Mistryně nepopírá, že miluje radikální změnu účesů svých klientů.

Zdroje: Instagram.com

Po nějaké době se Angelica zeptala slečny Arevik, jestli litovala změnu účesu a jak se vyrovnává s každodenním stylingem vlasů. V reakci na to Arevik řekla: „Litovala jsem, že jsem to neudělala předtím, protože nový účes je naprosto podle mého vkusu“. A hlavní věcí v práci stylistky je, že její tvorba zanechává pouze pozitivní dojmy.

Zdroje: Instagram.com

Je nesporné, že s novým účesem začala slečna Arevik vypadat několikrát moderněji než s ultra dlouhými vlasy. Samozřejmě by se jí hodil i méně radikální střih, ale krátký vlasy úspěšně zdůraznili její exotický původ.

Share