Jste v dobrých rukou: 3 znamení zvěrokruhu, která vždy chrání své blízké

Býk

Býk / ilustrační foto / Zdroj: hitfm.ua

Silný Býk je ochoten upřímně milovat a dávat svému vyvolenému člověku jen to nejlepší.

Je schopen tvrdě pracovat, aby obklopil sebe a milovaného člověka luxusními předměty. A ve složité nebo dokonce kritické situaci je zástupce znamení připraven vynaložit maximální úsilí na ochranu toho, co je pro ně důležité. Superhrdina to sice není, ale na domácí úrovni je to skutečný obránce.

Lev

Lev / ilustrační foto / Zdroj: hitfm.ua

Je to vůdce, silný a sebevědomý člověk, připravený jít po hlavách, aby dosáhl svého cíle, s blízkými a milovanými Lev se stává pokorným a manuálním. Pokud někdo z těch, na kterých mu záleží, bude potřebovat pomoc, s radostí pomůže.

Pokud mu na vás záleží, udělá všechno. V některých případech bude Lev za svou pomoc očekávat odměnu, ale ne v případě blízké osoby.

Váhy

Váhy / ilustrační foto / Zdroj: hitfm.ua

Tento člověk se snaží udělat vše pro to, aby zachránil své blízké před životními obtížemi. Poradí, doporučí, občas však tím obtěžuje příbuzné, ale dělá to výhradně z nejlepších pohnutek.

A pokud se neštěstí skutečně stane, Váhy jistě přijdou na pomoc. Pokud potřebujete ochranu, je nejlepší se obrátit na tuto osobu. Jeho racionalita a střízlivá mysl pomohou učinit správné rozhodnutí.

PSALI JSME: STARAJÍ SE O POHODLÍ DOMA VÍCE NEŽ ŽENY: ŽEBŘÍČEK NEJLEPŠÍCH MUŽŮ PODLE HOROSKOPU

PŘIPOMÍNÁME: SPŘÍZNĚNÉ ZVÍŘE PODLE HOROSKOPU: KE KAŽDÉMU ZNAMENÍ SE PODLE JEHO POVAHOVÝCH RYSŮ HODÍ JINÉ ZVÍŘE

Share