Jsou to pokrytci a soudí lidi podle sebe: Nedůvěřivé znamení zvěrokruhu

Štír

Zástupci tohoto znamení zvěrokruhu jsou extrémně podezřelí, jsou si jisti, že za všemi činy lidí jsou skryté motivy a snaží se je vyřešit. Kromě toho jsou Štíra si pečlivě schovávají své soukromí a pečlivě filtruje to, co ostatním dovolí.

Horoskop / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Býk

Podezřívavost Býka se maximálně projevuje v oblasti peněz. Například velmi nedůvěřuje těm, kteří pracují pouze na předplacených službách, ale zároveň považuje za naprosto normální, pokud jde o jeho služby.

Kozoroh

Kozoroh se zdá být společenský a přátelský, schopný podporovat téměř jakoukoli konverzaci. Lidé se však rychle unavují jeho skrytou arogancí a zvykem si neustále stěžovat na život. Navíc mají tendenci odsuzovat lidi, co se cítí, i když Kozoroh mlčí.

Horoskop / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Rak

Nedůvěra Raka se projevuje v osobním životě. Mají nízké sebevědomí, a proto svého partnera trápí žárlivostí a podezřením. I když je ve vztahu zprvu naprostá harmonie, později Raci vše zkazí svými podezřeními.

Blíženci

Podezíravost Blíženců je založena na tom, že si dobře uvědomují, že se jim také nedá věřit. Jsou lstiví a často šíří drby za zády. Zástupci znamení nevědí, jak udržet tajemství a často lžou, jak pro zisk, tak pro efekt.

Horoskop / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: MNOHO ZNÁMÝCH, ALE ŽÁDNÍ PŘÁTELÉ: ASTROLOGOVÉ POJMENOVALI TŘI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU SE ŠPATNOU POVAHOU

PŘIPOMÍNÁME: MEZI TŘEMI ZNAMENÍMI ZVĚROKRUHU SE RODÍ NEJKRÁSNĚJŠÍ DĚTI: KDOPAK TO JSOU

Share