“Jsme to vystoupení vymýšleli rok”: Jak odreagoval Martin Dejdar na to, že ho vystřihli z Největšího flámu s Jiřinou Bohdalovou

56letý známý herec Martin Dejdar by se měl objevit v Největším flámu s Jiřinou Bohdalovou, který diváci viděli o Silvestra. Bohužel ale Česká televize se rozhodla ho odtud vystřihnout.

Martin Dejdar/Zdroj: instagram.com

Herec si portálu Blesk postěžoval, že takové rozhodnuti televizi ho moc mrzí. “Jsme to vystoupení vymýšleli rok,” prozradil herec, který se rozhodl na scéně proměnit se ve Funy. Je to postava z filmu, za kterou Jiřina před lety dostala Českého Iva.

Martina ale uklidňuje to, že vystřihli nejen jeho vystoupení, ale i ostatních legendárních českých hvězd. Podle zmíněného portálu, z pořadu vystřihli Bolka Polívku, Luďka Sobotu a Josefa Náhlovského.

Martin Dejdar/Zdroj: instagram.com

Martin Dejdar ale neví, proč přesně jeho vystoupení vystřihnuli. Podle jehož slov, jako Fany moc dobře nevypadal, ale je jistý, že vystoupení bylo skvělé. “Bohužel to nemůžete posoudit,” dodal smutně herec, kterému se taková situace až moc nelíbí.

Martin Dejdar/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: ADÉLA GONDÍKOVÁ PROMLUVILA, POMOCI ČEHO PLÁNUJE ŘEŠIT POVÁNOČNÍ KILA: JAK ZAREAGOVALY NA NOVÝ ZPŮSOB HUBNUTI ZNÁME HEREČKY OSTATNÍ CELEBRITY

PŘIPOMÍNÁME: MICHAELA KUKLOVÁ PROMLUVILA O DALŠÍ LÉČBĚ VÁŽNĚ NEMOCI: KOLIK LET SE ZNÁMÁ HEREČKA BUDE LÉČIT

Share