“Jsem sice v důchodu, ale stále mám co dělat”: Marta Kubišová prozradila, proč nemůže dokončit autobiografii

78letá česká zpěvačka Marta Kubišová v roce 2017 odehrála svůj poslední koncert a nimž ukončila svou slavnou kariéru. Marta moc chtěla si během svého důchodu odpočinout a trávit veškerý čas se svou dcerou, kočkami a psem.

Marta Kubišová/Zdroj: youtube.com

Známá zpěvačka by také moc chtěla napsat autobiografii, protože o jedné z nejpopulárnějších zpěvaček 20.století je napsáno jen několik publikaci od jiných autorů.

Bohužel, Marta neví, kdy svou knihu dopíše, protože i během důchodu nemá moc času na vlastní život. “Jsem sice v důchodu, ale stále mám co dělat. Zaměstnávají mě návštěvy u doktorů,” řekla portálu Super zpěvačka.

Marta Kubišová/Zdroj: youtube.com

Podle jejich slov, v nejbližší době už ukončí opravování zubu, také ji moc často volali doktoři, protože Marta musí jít na magnetickou rezonanci. Dokonce i když zpěvačka najde volný čas na psaní knihy, tak ji omezují fyzické potíže.

Zpěvačka prozradila, že ji moc často bolí ruka, kvůli tomu svou autobiografii píše na počítači. Dokonce svou knížku píše sama, bez pomoci odborných redaktorů. Informaci o svém životě bere z deníků, protože spoustu věci si už nepamatuje.

Marta Kubišová/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: ZPĚVAČKA KŘÍŽKOVÁ SE ZNOVU MUSÍ UČIT DÝCHAT PO NÁKAZE KORONAVIREM: CHODÍ NA REHABILITACE A MÁ K TOMU NEOBVYKLÝ PŘÍSTROJ

PŘIPOMINAME: JITKA ZELENKOVÁ VYTÁHLA Z ARCHIVU SKUTEČNÉ SKVOSTY: ZPĚVAČKA UKÁZALA, VYPADALA V OSMNÁCTI LETECH

Share