„Jsem opravdu velice vážně nemocen“: Radim Uzel skončil v nemocnici, jeho zdravotní stav se zhoršil

Gynekolog a sexuolog Radim Uzel bojuje s rakovinou a nedávno přiznal, že se jeho zdravotní stav zhoršil. Proto je nyní v nemocnici. Nedávno také řekl, že mu zbývá zhruba rok života. Informuje o tom CNN Prima News s odkazem na eXtra.cz.

„Jsem opravdu velice vážně nemocen. Jsem v nemocnici,“ řekl pro eXtra.cz Radim Uzel. Podrobnosti prozradit nechtěl.

Radim Uzel / Zdroj: youtube.com

Před několika týdny pro TV Prima řekl, že nemoc pokračuje a obvykle když přijde k lékaři, ten mu řekne, že pro něj nemá dobré zprávy.

Známý gynekolog a sexuolog předpokládá, že mu zbývá jeden rok života. Řekl to v pořadu ShowTime.

Radim Uzel / Zdroj: youtube.com

Někteří jeho přátelé se teprve nedávno dozvěděli o jeho stavu a jeho nemoci. Podle operní pěvkyně Andrey Kalivodové potřebuje Uzel zázrak a energii, chtěla by, aby ještě žil.

„Je to jeden z posledních gentlemanů, které jsem poznala,“ řekla herečka Miluše Bittnerová. Vzpomíná, že od něj slyšela spoustu zajímavých příběhů a že se hodně smáli. Teď se za něj modlí, chce, aby byl zdravý.

Radim Uzel / Zdroj: youtube.com

Jiní lidé také chtějí, aby byl zdravý a přejí mu to. Radim Uzel se sice cítí špatně, ale snaží se neztrácet optimismus, protože v boji s těžkou nemocí je to velmi důležité.

PSALI JSME: TENTO SVĚT OPUSTIL BAVIČ JOSEF ALOIS NÁHLOVSKÝ: „KAMARÁDE, AŤ JE TI NEBE LEHKÉ. BUDEŠ NÁM CHYBĚT,“ NAPSAL KAREL ŠÍP

PŘIPOMÍNÁME: V ČESKU BYL ODHALEN PRVNÍ PŘÍPAD NÁKAZY NOVOU VARIANTOU OMIKRONU XE: ODBORNÍK POJMENOVAL MOŽNÉ PŘÍZNAKY

Share