John Travolta prodává dům poté, co jeho manželka odešla na věčnost

V červenci 2020 slavný hollywoodský herec John Travolta, bohužel, přišel o milovanou manželku. Kelly Preston ve věku 57 let prohrála dvouletý boj s rakovinou prsu.

Travolta se téměř půl roku neukazoval na veřejnosti, ale nedávno média zveřejnila zprávy o prodeji rodinného sídla rodiny.

Obrovský dům se nachází na exkluzivním ostrůvku v malém městečku Islesboro v americkém státě Maine. Herec ho prodává za 5 milionů dolarů.

Dům / Zdroj: binokl.cc

Travolta koupil třípodlažní dům v roce 1991 téměř okamžitě po svatbě s Preston.

Uvnitř domu / Zdroj: binokl.cc

V tomto rodinném domě žil pár se třemi dětmi téměř 30 let. V roce 2009 došlo v rodině k tragédii: starší 16letý syn Jett zemřel na epileptický záchvat. Herec má dceru Ellu Bleu a mladšího syna Benjamina.

Dům zahrnuje 42 místností, z nichž 20 jsou ložnice a 7 koupelny.

Uvnitř domu / Zdroj: binokl.cc

Interiér v anglickém stylu, v klidných růžových a zelených tónech, a luxusní starožitný nábytek.

Uvnitř domu / Zdroj: binokl.cc

V sídle jsou také dvě pracovny, velká jídelna pro společné rodinné setkání, foyer s domácím barem, ložnice s prostornou verandou, knihovna, studovna, velká dětská herna, domácí divadlo, dětské pokoje a venkovní bazén pro letní vodní aktivity.

Uvnitř domu / Zdroj: binokl.cc

Dům byl postaven v roce 1903, ale speciálně pro rodinu herce jej v roce 1999 vyzdobil významný dekoratér Christopher Boshiars.

Uvnitř domu / Zdroj: binokl.cc

Důvody prodeje nejsou známy, ale mnozí lidé jsou překvapeni, že se herec rozhodl prodat rodinný majetek. Pravděpodobně chce John takovým způsobem projít si bolestí ze ztráty a začít nový život.

Uvnitř domu / Zdroj: binokl.cc

PSALI JSME: NEJDRAŽŠÍ DŮM NA SVĚTĚ VYPADÁ NA PRVNÍ POHLED DOCELA SKROMNĚ: STOJÍ NEUVĚŘITELNÝCH 12,2 MILIARDY DOLARŮ

PŘIPOMÍNÁME: VE SKOTSKU OBJEVILI SIDLO COCO CHANEL: JAK DNES VYPADÁ DŮM ZAKLADATELKY ÚSPĚŠNÉ ZNAČKY LUXUSNÍHO ZBOŽÍ

Share