Jitka Boho promluvila o období po rozchodu s režisérem: „Musela jsem se znovu postavit na vlastní nohy“

V roce 2010 byla Českou Miss, nějakou dobu byla modelkou, ale teď je zpěvačkou a nyní se hlavně věnuje právě zpěvu. Před časem se Jitka Boho také rozešla s režisérem Matějem Liškou. Teď je sama, vychovává dceru, ale pomáhá jí i její rodina. Píše o tom portál Super.cz.

Zpěvačka řekla, že když byli všichni nuceni být doma kvůli přísným omezením kvůli koronaviru, naučila se během tohoto období šít.

Jitka Boho / Zdroj: youtube.com

Spolu se svou dcerou Rosalií navštěvovala svou rodinu i místa, kde bývala v dětství. Kromě toho ale chtěla získat další vzdělání a její volba byla dost neobvyklá.

Studovala na České zemědělské univerzitě obor ochrana krajiny a využívání přírodních zdrojů. Zatím byla nucena kvůli práci přerušit studium, ale v únoru ho plánuje obnovit.

Jitka Boho / Zdroj: youtube.com

Vydělávat peníze jí pomohl Instagram, a to spolupráce s různými inzerenty. Kromě toho jí pomáhala rodina a také podle svých slov měla dostatek peněz, které ušetřila.

Stále však zůstává sama. Před časem se rozešla s režisérem Matějem Liškou. Podle svých slov už něco podobného zažila, když se rozešla se svým bývalým manželem hudebníkem Lukášem Boho.

Jitka Boho / Zdroj: youtube.com

S dcerou se odstěhovala a žila více než půl roku na Vysočině.

„Musela jsem se znovu postavit na vlastní nohy,“ řekla Jitka Boho pro Super.cz. Pak se vrátily do Prahy a teď říká, že nejdůležitější je, že jsou zdraví a všechno ostatní se nějak vyřeší. Podle ní podobné změny ji ještě zesílily a navíc ji to motivuje.

Jitka Boho / Zdroj: youtube.com

Také komentovala to, že nechala svou dceru si krátce ostříhat vlasy. Zpočátku si nedokázala představit, jak to bude vypadat, ale pak se rozhodla, že nechce svou dceru k něčemu nutit a nechala ji to udělat.

PSALI JSME: ZDENĚK SVĚRÁK VYZVAL SPOLUOBČANY K OČKOVÁNÍ: „ČÍM VÍC NÁS BUDE, TÍM VĚTŠÍ JE NADĚJE„

PŘIPOMÍNÁME: „TĚCH PÁR DNŮ OD SEBE KAŽDÝ V JINÉM MĚSTĚ MUSÍME BÝT“: EVA BUREŠOVÁ PROZRADILA PROČ NEZVEŘEJŇUJE SNÍMKY S FOREJTEM

Share