Jiřina Bohdalová oslavila 91. narozeniny: ráno jela na nákup a auto řídila sama

V úterý 3. května oslavila oblíbená herečka Jiřina Bohdalová 91. narozeniny. K její vile proto přijeli rodinní příslušníci a přátelé, kteří jí chtěli pogratulovat. Spolu s hosty přijelo i mnoho pejsků. Píše o tom portál Blesk.cz.

Celý den oslavenkyni někdo gratuloval, někteří lidé přišli a osobně jí gratulovali, jiní to udělali telefonicky. Kromě toho se večer konala party.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Brzy ráno vyrazila herečka na nákup. Je jí sice 91 let, ale stále řídí auto sama. To znamená, že její zdravotní stav jí to ještě umožňuje. Nutno také říci, že herečka čas od času chodí na lékařské prohlídky.

Věděla, že k ní přijde spousta hostů, a tak připravovala večerní oslavu. Těšila se na své hosty i na party.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

„Všichni mi přejí, abych tady byla ještě dlouho. A já si to také přeju. Moc všem děkuju,“ řekla pro Blesk.cz Jiřina Bohdalová.

Mezi hosty byli skladatel a kontrabasista Karel Vágner, režisér Zdeněk Zelenka a podnikatel a miliardář Ľubomír Focko. Samozřejmě všichni přinesli dárky, podnikatel nesl svůj dárek v igelitové tašce.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Přijel také její vnuk Vojta Staš se svou partnerkou, byli s nimi i jeho pejsek a štěňata.

PSALI JSME: HONZA MUSIL ZVEŘEJNIL FOTKU SVÉ BÝVALÉ MANŽELKY: „DNES JE TEN OKAMŽIK, KDY JE IVETKA OPĚT STARŠÍ NEŽ JÁ“

PŘIPOMÍNÁME: „BUDU MÍT RADOST MLUVIT O ZDRAVOTNICTVÍ, A JAK ŘÍKAL PAN JUREČKA, BLÁBOLIT“: ANDREJ BABIŠ MLUVIL VE SNĚMOVNĚ NĚKOLIK HODIN

Share