“Ještě se vdávat nemůžu“: Natálie Kočendová po tom, jak přišla o miminko, promluvila o plánech do budoucna

Česká modelka Natálie Kočendová se stala finalistkou Miss Czech Republic 2020 Finále. Promluvila o problémech, které jí v poslední době ovlivňují. O tom informuje na svých webových stránkách portál extra.cz.

V loňském roce Natálie Kočendová přišla o miminko, kdy byla na šestém měsíci těhotenství. Byla to velmi těžká životní etapa, a proto kráska není připravena na další těhotenství. Nicméně sdílela, že dítě chce.

Těsně s tím souvisí i její soukromý milostní vztah. Modelka před kratší dobou překvapila sledující, kdy ukázala snímek s prstenem. Zatím ale potom prozradila, že nešlo o zasnoubeni prsten, ale byl to dárek. “Protože jsem vyhrála Miss, ještě se vdávat nemůžu,“ objasnila.

Podle Kočendové nejhlavnější ve vzatu je, aby muž a žena si navzájem důvěřovali. „Důvěra, komunikace a stejný humor,“ pojmenovala.

Ale jinak, co se týče její pracovního života, tak pandemie koronaviru omezila normální provoz modelingové kariéry.

Natálie Kočendová/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ale s tím, že modelka se věnuje i instagramu, tak její infuencerská práce normálně jela dále bez omezení.

ČTĚTE TAKÉ: ORNELLA KOKTOVÁ MUSÍ ZNOVU DO NEMOCNICE, TENTOKRÁT SE SVÝM SYNEM QUENTINEM: BÝVALÁ MODELKA PROZRADILA CO SE STALO

PSALI JSME: “CÍTILA JSEM, ŽE MOJE PRÁCE JE TEĎ NA DRUHÉ STRANĚ”: ZNÁMÁ MODELKA ZUZANA STRÁSKÁ PROZRADILA, PROČ ODMÍTLA PŘEDVÁDĚT NA TÝDNU MÓDY

Share