“Ještě jsme s Tomášem nestrávili noc bez dětí“: Manželka Tomáše Klusa, Tamara, promluvila o plánech během letních prázdnin

Manželka Tomáše Klusa, Tamara, léto si bude užívat ve většině jenom s dětmi. Důvodem je to, že po koronavirové pandemii nakonec její manžel, tuzemský písničkář, textař, skladatel a herec může koncertovat.

Tamara Klusová/Zdroj: youtube.com

Až se uvolnily opatření, mnoho známých českých osobností se vrátili do běžného života. Tomáš Klus si hled zaplnil diář a vrátil se k koncertům a akcím.

Před dvěma měsíci, kdy vláda začínala přísná restrikce uvolňovat, manažer zpěváka projednal s jeho manželkou ohledně toho, zda zpěvák bude moci přes léto zůstat doma.

Klusovi/Zdroj: super.cz

“Tamaro, odteď až do konce září Tomáš neexistuje,“ kopírovala jeho citátu Tamara Klusová. O tom informuje na svých webových stránkách portál super.cz.

Klusovi/Zdroj: super.cz

Po přestěhování do nového bydlení se rodina těšila, že každý bude mít svůj vlastní prostor. Nicméně ale děti nechtějí spát zvlášť.

Klusovi/Zdroj: super.cz

“Ještě jsme s Tomášem nestrávili noc v naší posteli bez dětí. Usínají společně v jednom z jejich pokojů, ale nespí každý sám v tom svém,“ nechala se slyšet spisovatelka Tamara Klusová.

ČTĚTE TAKÉ: “URČITĚ JSEM I OMLÁDL”: TOMÁŠ KLUS SE POCHLUBIL NOVÝM ÚČESEM A PROMLUVIL O NÁVRATU DO DIVADLA

PSALI JSME: “DVA DNY JSME NA SEBE NEMLUVILI A VYHÝBALI SE SOBĚ”: TAMARA KLUSOVÁ PROMLUVILA O DALŠÍ KRIZI V MANŽELSTVÍ S TOMÁŠEM KLUSEM

Share