„Její život není jako z filmu“: Jak vypadá Michèle Mercier, která neměla štěstí na muže

Často si diváci myslí, že život hvězd je tak jasný a bohatý jako ve filmech. Že jejich povahy jsou úplně stejné jako u jejich postav.

Michèle Mercier by neodmítla ztělesnit takové stereotypy, ale v reálném životě neměla štěstí na muže.

Michèle Mercier / Zdroj: optim1stka.ru

Byla pro ně luxusní hračkou, objektem lovu.

Slavná herečka vlastním jménem Jocelyne se narodila v Nice. Bohatí rodiče v mladém věku poslali dívku do Paříže učit se balet. Cílem bylo dobýt hlavní město a celý svět.

Michèle Mercier / Zdroj: optim1stka.ru

Krásná tanečnice se seznámila s Charliem Chaplinem. Velký komik byl neméně velkým sukničkářem, ale talentu mladé přítelkyně si všiml. Dal jí dobrou radu: potřebuje slušné vzdělání a angličtinu.

Michèle Mercier / Zdroj: optim1stka.ru

Jocelyne ho poslechla a okamžitě začala studovat.

V té době si jeden režisér všiml chytré dívky usilující o seberozvoj. Jocelyne tedy dostala nové jméno Michèle, roli a perspektivu herecké kariéry.

Michèle Mercier / Zdroj: optim1stka.ru

Giani Esposito byl nejen její filmovým kolegou, ale také první láskou. Zkušený, věděl hodně o romantice, udělal vše, aby se přiblížil ke krásce. Věnoval ji pozornost, okouzlil a trávil s ní každou minutu, aby mohl ji ve vhodný okamžik opustit.

Michèle Mercier / Zdroj: optim1stka.ru

Naštěstí herečka kvůli svému příteli netruchlila, brzy potkala režiséra André Smaggheho, krátký románek přerostl v manželství. A pak dostala roli Angeliky. Hodně pracovala na roli, stala se slavnou po celém světě a stejně nešťastná v osobním životě. Manžel dělal scény žárlivosti, ale kráska to nechtěla tolerovat a rozvedli se.

Druhý manžel byl méně hysterický, ale přesto byl naštvaný, když někdo projevoval pozornost jeho manželce. Muž ale si nic neodříkal. Brzy se také rozvedli.

Michèle Mercier / Zdroj: news.amomama.com

Čas plynul, Michèle našla svou lásku, muže svých snů. Už byla připravena ukončit kariéru a věnovat se manželství a rodině. Ale bohužel milovaný byl nemocný, zjistili to pozdě a asi dva měsíce románku skončily pohřbem. Michèle to zlomilo srdce.

Michèle Mercier / Zdroj: world-today-news.com

S jinými muži to z různých důvodů nevyšlo, ale ani dnes hvězda neztrácí optimismus. Pravidelně se objevuje na veřejnosti, věnuje se oblíbeným koníčkům, užívá si života.

PSALI JSME: „JE KRÁSKA, I KDYŽ JE JÍ 87 LET“: JAK TEĎ ŽIJE SOPHIA LOREN A JAK VYPADAJÍ JEJÍ SYNOVÉ

PŘIPOMÍNÁME: ETALON KRÁSY ALAIN DELON: JAK VYPADÁ TEĎ

Share