Jednoho dne jsem prostě utekla. Vzala jsem našeho syna a odešla

Jmenuji se Olga. Když jsem se vdala za Jaroslava, moc jsem ho milovala.

Doufala jsem, že po svatbě pojedeme s Jaroslavem na svatební cestu, ale nevyšlo to. Neztrácela jsem naději, že příští rok s ním určitě pojedeme k moři.

Moje babička mě vychovala tak, že manželka musí být ke svému manželovi laskavá a pozorná. Manželka by měla rozhodně připravovat snídani pro manžela.

Muž / Ilustrační foto / Zdroj: russpil.ru

Po svatbě se mi nechtělo brzy ráno vstávat. Chtěla jsem si ještě poležet v teplé posteli. Ale vstala jsem ráno, upekla palačinky, uvařila krupicovou kaši, vyndala jahodový džem a šla vzbudit Jaroslava.

Budila jsem ho 20 minut. Líbala jsem Jaroslava, říkala mu sladká slova. A pak se probudil a začal mi nadávat, že jsem ho vzbudila tak pozdě.

Zavolala jsem Jaroslava do kuchyně na snídani a on začal nadávat, že nesnáší krupicovou kaši. A pak tu kaši vylil na podlahu. Zamrzelo mi to. Manžel snědl několik palačinek a šel do práce. Já stála v kuchyni v slzách.

Matka a syn / Ilustrační foto / Zdroj: russpil.ru

Ale to byl jen začátek.

Pak jsem otěhotněla a porodila dítě. Můj život se stal nesnesitelným. Jaroslav mi neustále vyčítal, že špatně uklízím nebo vařím. A pak začal pít a začal mě bít.

Cítila jsem, že se Jaroslav mění ve skutečné monstrum. S hrůzou jsem očekávala jeho návrat domů. A jednoho dne jsem prostě utekla. Vzala jsem našeho syna a odešla. Několik měsíců jsem žila u kamarádky a hledala práci.

Matka a syn / Ilustrační foto / Zdroj: russpil.ru

Pak jsem si našla práci a přestěhovala se. Jaroslavovi rodiče mi zpočátku velmi často volali a nadávali, že jsem urazila a opustila jejich úžasného syna. Nikdo neví, že mě manžel mlátil.

Teď už jsme rozvedení.

Je škoda, že jsem neviděla, jak hrozný člověk Jaroslav ve skutečnosti je. Pravděpodobně jsem se po dvou měsících rande neměla vdávat.

PSALI JSME: PO DVACETI LETECH MANŽELSTVÍ MĚ MANŽEL OPUSTIL KVŮLI EXMANŽELCE: ON VŠAK VŽDYCKY ŘÍKAL, ŽE JSEM DOKONALÁ

PŘIPOMÍNÁME: BYLO JÍ 30 LET. ŠLA NA NOČNÍ SMĚNU, JEJÍ MANŽEL CHRÁPAL PO „HOSTINĚ“ NA PODLAZE. DCERA JI DRŽELA ZA KABÁT A PLAKALA: „NEODCHÁZEJ“

Share