“Jedno srdce patří Konrádovi”: Tereza Brodská promluvila o natáčení a o životě se svým pejskem

52letá herečka Tereza Brodská je jednou z největších milovníků psů v ČR. Má malého pejska Konráda, který je milovaným členem její rodiny. Herečka se rozhodla ve dnešní době portálu Idnes rozhodla promluvit o tom, jak se ke svému mazlíčků chová.

Nedávno si založila Instagramový účet, na kterém moc často svého pejska ukazuje fanouškům. Tento účet založila kvůli seriálu Slunečná, díky kterému herečka se znovu stala velmi populární.

Tereza Brodská se svým pejskem Konrádem/Zdroj: instagram.com

Podle jejich slov, většina fanoušků ji začala sledovat kvůli seriálu, a na sociální síti její sledovatele moc často dávají různé otázky o Slunečné. “Netušila jsem, že ta fanouškovská základna je tak obrovská,” řekla herečka.

Před natáčením seriálu herečka všechny sociální sítě odmítala, a do současného internetového světu Brodská přišla díky kolegyni Evě Decastelo, která před rokem založila ji účet na WhatsAppu.

Tereza Brodská se svým pejskem Konrádem/Zdroj: instagram.com

Ve dnešní koronavirové době herečka hraje jenom v Slunečné, protože kvůli covidu dnes se natáčí moc málo seriálů a filmů. Kvůli tomu většinu svého času tráví se svým manželem, synem a milovaným pejskem Konrádem.

“Celé mé srdce patří synovi a manželovi. A pak mám ještě jedno srdce a to patří Konrádovi,” řekla herečka. Mazlíček svou majitelku také moc miluje, protože Brodská ho vždy bere se sebou. Jenom během natáčení o Konrádovi se stará její manžel.

Pejsek Terezy Brodské Konrád/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: HVĚZDA ORDINACE ZLATA ADAMOVSKÁ OSLAVILA SVÉ 62. NAROZENINY: DOSTALA NEJLEPŠÍ DÁREK, CO SI HEREČKA MŮŽE PŘÁT

PŘIPOMINAME: HEREČKA OBERMAIEROVÁ PROMLUVILA O OČKOVÁNÍ PROTI KORONAVIRU: HVĚZDA ULICE MÁ ÚDAJNĚ ROZHODNUTO O TOM UŽ DÁVNO

Share