Jeden případ z milionu: Žena porodila čtyři děti najednou

Quadromama byla propuštěna z porodnice ve Volgogradu. Tak se jmenují ženy, které porodily čtyři děti najednou. Případ je velmi vzácný, jedno z milionu těhotenství.

Po dobu dvou měsíců byli novorozence sledováni lékaři a teprve nyní mohla zdravá matka a děti odejít domů.

V lednu porodila Alexejova manželka Victoria čtyři děti. Rodina se zdvojnásobila.

Matka a dcery / Zdroj: starhit.ru

„Chtěli jsme mít třetí dítě a chtěli jsme, aby to byl syn. A nakonec nám Bůh dal čtyři syny. Najednou. Jsem velmi šťastný,“ řekl otec Alexej Markovič.

Děti se narodily předčasně, takže lékaři dovolili rodičům vyzvednout chlapce až v březnu. Starší dcery si téměř zapamatovaly jména svých bratrů.

Pár byl varován, že budou mít mnoho dětí. Rodiče však na ukončení těhotenství ani nepomysleli. Ačkoli nebude snadné zajistit rodinu. Alexey pracuje na železnici. Victoria je prodavačka.

Victoria / Zdroj: starhit.ru

A na mateřské dovolené se také stala blogerkou. Zveřejňuje video o svém neobvyklém těhotenství. Jako odpověď dostává nejen gratulace, ale také dárky. Tak se objevily čtyři postýlky, dva kočárky pro dvojčata a mnoho dětských věcí a hraček.

„Toto je mimořádně vzácná událost. Stává se to jednou z milionu porodů. Těhotenství bylo obtížné. Zapojili jsme specialisty z federálních center,“ uvedl zástupce hlavního lékaře.

Čtyřčata / Zdroj: starhit.ru

Aby se zabránilo komplikacím, bylo při porodu přítomno 24 lékařů. Nejmenší z bratrů vážil při narození 900 gramů. Největší vážil jeden a půl kilogramu. Děti musely strávit několik týdnů na jednotce intenzivní péče.

Velká rodina / Zdroj: volgograd.kp.ru

„Máma kojila všechny. Mléka bylo dost pro každého. Děti přibraly na váze: nejstarší a největší važí 3300 gramů, nejmenší važí něco málo přes 2 kg, ale jí nejvíce.“

Matka a čtyřčata / Zdroj: bloknot-volgograd.ru

Rodiče jsou přesvědčeni, že budou schopni zajistit péči o všechny děti. Babička se pomáhá starat o děti. A sociální služby Volgogradu slíbily, že poskytnou chůvu zdarma, která bude každý den pomáhat.

PSALI JSME: ÚŽASNÁ PATERČATA VYROSTLA: JAK DNES ŽIJE VELKÁ RODINA

PŘIPOMÍNÁME: PORODIT PĚT DĚTÍ NAJEDNOU BYLO OBROVSKÉ RIZIKO, ALE MATKA TO ZVLÁDLA: JAK VYPADAJÍ PATERČATA TEĎ

Share