“Jeden balíček kapesníčků nestačil”: Jak fanoušci odreagovali na premiéru filmu Karel

První premiéra filmu Karel proběhla v pondělí 4. října. Na níž se mohly dostat jen známé hvězdy českého šoubyznysu. Premiéra pro fanoušky se uskutečnila už 7. října.

Karel Gott/Zdroj: youtube.com

Premiéra filmu Karel by měla proběhnout ještě před rokem, ale kvůli koronaviru byla odložená. Největší fanoušci Karla Gotta ale včera stihli se podívat na film o životu zpěváka, který všechny moc dojal.

Fanoušci na Facebooku napsali obrovské množství komentářů, a někteří z nich poprvé zažili tleskaní v kině. “Jeden balíček kapesníčků nestačil. Bylo to nádherný,” napsala jedna fanynka.

Karel Gott/Zdroj: youtube.com

Ostatní fanoušci napsali, že téměř všichni diváci během premiéry filmu plakali. Všichni příznivci děkuji Ivaně za takový úžasný film, který povolil fanouškům nahlédnout do soukromí legendárního českého zpěváka.

Karel Gott/Zdroj: youtube.com

Mohlo by vás zajímat: Księżniczka Monaco coraz rzadziej nosi obrączkę ślubną. Czy sprawdzą się pogłoski o separacji

PSALI JSME: NEJLEPŠÍ MOMENTY Z PREMIÉRY FILMU KAREL: DCERY LEGENDÁRNÍHO ZPĚVÁKA OČAROVALY VŠECHNY SVOU VYNIKAJÍCÍ KRÁSOU

PŘIPOMÍNÁME: KAREL GOTT DLOUHODOBĚ SKRÝVAL PŘED VEŘEJNOSTI VELKÉ TAJEMSTVÍ: NYNÍ SE ALE PROZRADILO, KDO ZPĚVÁKOVI KROMĚ LÉKAŘŮ POMÁHAL, KDYŽ MĚL ZDRAVOTNÍ POTÍŽE

Share