Je to kočka: členka Rady ČT Hana Lipovská se změnila k nepoznání a překvapila svým novým vzhledem

Hanu Lipovskou mnozí znají jako ekonomku a členku Rady České televize, která kritizovala generálního ředitele Petra Dvořáka. Svým vzhledem však nikoho nepřekvapila, přesněji řečeno lidé viděli, že tomu nevěnuje dostatečnou pozornost a čas. Změnila se však k nepoznání. Píše o tom portál Expres.cz.

Hana Lipovská byla známá především jako kritička současného ředitele ČT Petra Dvořáka. Mluvila například o jeho střetu zájmů.

Hana Lipovská / Zdroj: youtube.com

Jednou dokonce oznámila, že dostala výhrůžky na svou adresu, a tak přišla na jednání Rady České televize s policejní ochrankou.

Kromě toho si ji mnozí lidé pamatovali také jako ženu, která nevěnovala moc pozornosti a času svému vzhledu. Ale to se změnilo a teď to vypadá úplně jinak.

Hana Lipovská / Zdroj: youtube.com

Hana Lipovská se nikdy nelíčila a nosila velmi jednoduché oblečení. Ale teď má novou image, vypadá úplně jinak, spousta lidí ji ani nepozná.

Novinářka a moderátorka Jana Bobošíková zveřejnila na svém Facebooku fotku Hany Lipovské po proměně. Je vidět, že byl použit lesk na rty i krásný make-up.

Hana Lipovská / Zdroj: youtube.com

Kromě toho na fotografii stojí bez brýlí a trochu změnila účes. Opravdu vypadá úplně jinak a o tom psalo mnoho lidí v komentářích. Mnozí z nich jí přáli, aby se ke své „staré verzi“ nevrátila.

PSALI JSME: ANDREJ BABIŠ ŘÍKÁ, ŽE JE NUTNÁ ZMĚNA KVŮLI ZHORŠENÍ SITUACE S KORONAVIREM: COVID SE ZAČAL ŠÍŘIT MEZI MLADÝMI LIDMI, KTEŘÍ NEBYLI OČKOVÁNI

PŘIPOMÍNÁME: „VŠICHNI DĚDILI PO PŘEDCÍCH MAJETKY, JEN JÁ CHOROBY“: JAK SE CÍTÍ IVO ŠMOLDAS PO VÁŽNÉ OPERACI

Share