„Je to hezký, když má člověk děti. Třeba taky někdy budeme mít“: ve Výměně manželek partner Matěje Stropnického prozradil, že сhtěl by mít potomka a dokonce se rozplakal

Politik, herec a novinář Matěj Stropnický se spolu se svým partnerem hercem Danielem Krejčíkem zúčastnili show Výměna manželek na TV Nova. Daniel strávil deset dní v rodině, kde rodiče vychovávají pět dětí. Poté přiznal, že chce mít dítě i se svým partnerem Matějem. Informoval o tom server Aha!

Daniel Krejčík si na chvíli vyzkoušel roli hospodyňky v bytě v rodině s pěti dětmi. Bydlel v Jablonci nad Nisou v bytě 3+1.

Matěj Stropnický / Zdroj: youtube.com

Staral se o všechny děti a o jejich otce Pavla. Dělal všechny potřebné domácí úkoly, vařil jídlo, pral oděv a pomáhal dětem při jejich výuce, která nyní probíhá na dálku.

Manželka Pavla Martina mezitím odjela za Matějem Stropnickým na zámek v Osečanech, který nyní prochází rekonstrukcí.

Daniel Krejčík / Zdroj: youtube.com

Určitě to byl zajímavý zážitek pro oba páry. Daniel Krejčík dokonce plakal předposlední noc v jiné rodině. Byl velmi dojatý tim, co se stalo.

„Děti mi napsaly – my tě máme rádi, nikam nejezdi,“ přiznal Daniel. Byl těmito slovy velmi dojatý a uvědomoval si, že děti jsou krásnou součástí života a doufá, že spolu se svým partnerem budou také mít jednou děti.

Matěj Stropnický / Zdroj: youtube.com

Martina mezitím odmítne večeři a Matěj se poté rozhodne, že jí řekne nějaké ponaučení. Vysvětlila mu své odmítnutí tím, že je zvyklá doma jíst málo, ale zároveň pije hodně kávy.

Matěj Stropnický a Daniel Krejčík přiznali, že se neplanovali tohoto pořadu účastnit. Ale nabídli jim to, pro ně to bylo zajímavé a rozhodli se to zkusit.

Matěj Stropnický / Zdroj: youtube.com

Vysvětlili, že je to zajímavé, protože tato show ukazuje, jak žijí nejrůznější lidé z různých vrstev obyvatelstva. Takže to pro ně byla určitě zajímavá zkušenost.

PSALI JSME: „DOSTALA JSEM PRVNÍ DÁVKU OČKOVÁNÍ“: 63LETÁ SHARON STONE VYZVALA LIDI, ABY SE NECHALI OČKOVAT PROTI KORONAVIRU

PŘIPOMÍNÁME: DALŠÍ RÁNA PRO FILMOVÝ SVĚT: FANOUŠCI OPLAKÁVAJÍ ODCHOD ZNÁMÉHO HERCE SEGALA

Share