«Je realita, že Mia není typická kráska z katalogu»: jak Agáta Hanýchova reagovala na kritiku ohledně její slov o společné dceří s Jakubem Prachařem

Modelka Agáta Hanychová byla silně kritizována poté, co řekla, že její dcera vypadá spíše jako chlapec a není moc hezká. Modelka řekla, že její dcera je zvláštní.

Agáta Hanychová s rodinou / Zdroj: Instagtam

V rozhovoru pro super.cz modelka uvedla, že kdysi stejně byla kritizována i její matka, která řekla, že když se Agáta narodila, nebyla krásná, ale pak vyrostla a všechno se změnilo.

Agáta Hanychová s dcerou Miou / Zdroj: Instagtam

„Je realita, že Mia není typická kráska z katalogu. Nikdy by mě nenapadlo, že to bude někdo řešit,“ v rozhovoru pro super.cz řekla Agáta Hanychová

Agáta Hanychová s dětmi / Zdroj: Instagtam

Hanychová vysvětlila, že nic špatného tím nemyslela. Přiznává, že její dcera není kráska z reklamního katalogu, ale velmi ji miluje a pro modelku je nejkrásnější dítě.

Agáta Hanychová s dětmi / Zdroj: Instagtam

Agáta je překvapená, že musela to vysvětlovat a jak je vůbec možné si myslet, že maminka řekne o svém dítěti, že je ošklivý.

Dětí Agáty Hanychové/ Zdroj: Instagtam

To, co řekla o své dceři, byl vtip a modelka byla velmi zasažena tím, že to lide vzali tak vážně.

Agáta Hanychová s dcerou Miou / Zdroj: Instagtam

PSALI JSME: „DNES ZAČÍNÁME Z POKOJÍČKU“: LEOŠ MAREŠ PŘIPRAVIL PRO SVÉ FANOUŠKY PŘEKVAPENÍ A UKÁZAL SVOU MAMINKU A PANELÁK, KDE VYRŮSTAL

PŘIPOMÍNÁME: ZDENKA PROCHÁZKOVÁ OSLAVILA 95. NAROZENINY A PROMLUVILA O SVÉ DLOUHOVĚKOSTI: “OSOBNĚ SI MYSLÍM, ŽE UŽ HODNĚ PŘESLUHUJI”

Share