«Je mi to líto ve vztahu ke všem ohroženým skupinám a dalším lidem»: Slovenská tenistka Dominika Cibulková se omluvila na svém Instagramu veřejností

V Čechách i na Slovensku se objevily případy, kdy vakcínu proti koronaviru dostali ti, kteří ji až tak moc nepotřebovali. Jednou z těch, která předběhla frontu, byla slovenská tenistka Dominika Cibulková.

Dominika Cibulková / Zdroj: YouTube

Nyní je sportovkyně na mateřské dovolené doma a o tom, že dostala vakcínu, dívka informovala na sociální síti Instagram.

Později se na Instagram omluvila lidem z ohrožené skupiny, které ona předběhla. Dominika si teď uvědomuje, že vakcína, kterou dostala, byla pro ní zbytečná.

Dominika Cibulková / Zdroj: instagram.com

„Je mi to líto ve vztahu ke všem ohroženým skupinám a dalším lidem, kteří na vakcínu čekají. Dopustila jsem se chyby, když jsem si myslela, že jen vyplníme volná místa a nevyužité vakcíny,“ napsala na svém instagramu slovenská tenistka.

Dominika Cibulková / Zdroj: instagram.com

Cibulková dodala, že už nemůže změnit, co se stalo. Sportovkyně je ale připravena se stát dobrovolnicí, a pomáhat lidem které mají kvůli koronaviru potíže. Přiznala, že chce pomáhat těm nejpotřebnějším a s tímto návrhem se obrátila na Ministerstvo zdravotnictví.

Dominika Cibulková / Zdroj: instagram.com

Dominika se svěřila, že dva roky neplatila pojistné. Důvodem byl pobyt dívky v Dubaji. Jak uvedla, od konce loňského února obnovila platby.

Dominika Cibulková / Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: MARKÉTA KONVIČKOVÁ PROZRADILA JAKÉ ROZHODNUTÍ MŮŽE ZÁSADNĚ OVLIVNIT ŽIVOT JEJÍ DCERKY

PŘIPOMÍNÁME: “VÍCEMÉNĚ JSEM TAKOVÁ HOLKA”: PŘIZNÁNÍ MIROSLAVA ETZLERA

Share