„Je jí šedesát let a ona chodí v kraťasech“: kolemjdoucí odsoudili mou matku

Jmenuji se Maria. Mám svou milovanou maminku. Je jí 58 let. Dnes mi vyprávěla tento příběh. Šla z práce, předběhla dvě kamarádky. Jdou za ní a povídají si. Jedna říká..

Zdroj: topfakty.com

Moje máma se jmenuje Taťána a je jí 58. Jednou, když se vracela z práce, cestou předběhla dvě dámy, které jsou podle všeho kamarádky. Když šla před ně, máma slyšela takový rozhovor.:

– Vidíš, co se děje? – jedna žena se zeptala druhé.

– Co?

Je jí šedesát a ona chodit v kraťasech!

Maminka se s nimi samozřejmě nehádala a tiše se od nich distancovala a trochu přidala krok.

Zdroj: topfakty.com

Celkově máma vypadá dobře, obléká se moderně a ráda chodí i v roztrhaných džínách. Tato situace ji nezlobila, ale přemýšlela jsem, co se podle názoru těch dám patří do slušného oblečení.

Kousek od nás je park, kde se neustále procházíme. Často se tam objevuje žena ve věku 60-65 let, ať už na elektrickém skútru nebo na kole, a v létě si obléká velmi krátké šortky. Ta žena je vždy opálena, má dost sportovní postavu a je jasné, že se o sebe stará. V tomto ohledu vypadá její oblečení přirozeně a ne ošklivě. Když se dívám na takové ženy, tak chci stejně strávit svůj důchod.

Zdroj: topfacty.com

Proto mi není jasné, co je strašného v roztrhaných džínách, pokud je nosí nejen mladí lidé. Teď je doba, kdy se starší dámy stávají modernějšími. Mnozí se zabývají skandinávskou chůzí, dělají ranní cvičení v parcích.

Zdroj: topfakty.com

Samozřejmě, můžete vypadat stylově a v uzavřeném oblečení. Ale v létě je horko a toto utrpení je zbytečné. Když se žena v 70 letech rozhodne pro těsné krátké šaty, pak je třeba vzít v úvahu svou postavu a odrážet se od toho.

Zdorj: topfakty.com

Už v důchodu není třeba myslet na předsudky a názory ostatních, hlavní věc — užívat si života, včetně nošení oblečení, ve kterém jste spokojeni a které se vám líbí.

Share