Jana Nagyová až 30 let bydlí v Německu: Co promluvila o svém soukromí známá princezna Arabella

Jana Nagyová je velice populární herečka, která si zahrála v obrovském množství filmů a seriálů. Nejvíc se proslavila díky seriálu Arabela, ve kterém ztvárnila roli princezny.

Jana Nagyová/Zdroj: objevujpamatky.cz

V této pohádce se točila před 30 lety, a po té době se v žádném filmu nebo seriálu neobjevila. Hvězdný život přerušila, a se svou rodinou se přestěhovala do Německa. Portálu Super promluvila, jak se jí v dnešní době žije.

Podle jejich slov, v dnešní době vychovává jen svoji mladší dceru, protože její ostatní děti jsou uz dospělé. Ve šlépějích své maminky nikdo z jejich potomků nešel, a mají dnes rozdílná povolání.

Jana Nagyová/Zdroj: super.cz

Jana ale doufá, že její 6letá vnoučka by mohla stát skvělou herečkou. Po odchodu že světu showbyznysu, svůj veškerý čas začala věnovat rodině. Z herečky se stala ženou v domácnosti, a jen se starala o své rodině.

V dnešní době se věnuje hraní golfu, jízdě na kole a také moc často cestuje. Herečka miluje koncerty a snaží se pravidelně je navštěvovat. Jana se ale objeví ve filmu Princ Mamánek, premiéra kterého se uskuteční v příštím roce. Na svůj comeback se hodně těšila, ale během natáčení byla trochu nervózní.

Jana Nagyová/Zdroj: super.cz

PSALI JSME: JAN PŘEUČIL PROMLUVIL O PRODĚLÁNÍ DVOU VÁŽNÝCH ONEMOCNĚNÍ: JAK SE V DNEŠNÍ DOBĚ CÍTÍ ZNÁMÝ HEREC

PŘIPOMÍNÁME: JOSEF ZÍMA SE OBJEVIL PO DLOUHÉ DOBĚ NA VEŘEJNOSTI: JAK TEĎ VYPADÁ SLAVNÝ HEREC

Share