Jaké nejlepší momenty byly na letošní anketě česky Slavík: Překvapivé výsledky, dojatá Ivana Gottová a odhalení rozvodu

Letošní anketa česky slavík byla nejočekávanější že všech, protože byla několikrát přesunuta kvůli koronaviru. Konečně se uskutečnila během pátečního večera a trvala až do noci.

Na českém slavíku jako vždy se stala spousta překvapeni. Nejvíc všechny diváky překvapily výsledky letošní ankety. Nejvíc hlasů získal a Absolutního Slavíka získal zpěvák Marek Ztracený, kterého také překvapil takový výsledek ankety.

Marek Ztracený/Zdroj: instagram.com

Překvapil své fanoušky i známý zpěvák a hvězda show SuperStar Petr Bende, který portálu Blesk prozradil, že se rozvedl se svou manželkou. Manželka známého rockera Petra Jandy Alice se objevila na anketě v nejdražších šperkách.

Petr Bende/Zdroj: instagram.com

Petr jí dal náušnice a náhrdelník až za 5 milionů Kč. Anketu navštívil i Karel Vémola se svou snoubenkou Lelou Ceterovou, která za pár týdnu porodí svého druhého potomka.

Karlos Vemola se svou partnerkou a se Zdeňkem Godlou/Zdroj: blesk.cz

Celá anketa probíhala v divadle Karlín, a na níž dorazila i Ivana Gottová. Na scéně předávala cenu Marku Ztracenému, a byla velice dojata. Během předání ceny promluvila o svém manželovi, a dokonce se skoro rozbrečela.

Ivana Gottová/Zdroj: blesk.cz

PSALI JSME: HAVLOVÁ SI ZVOLILA ČESKÝ GRANÁT: JAK SE PŘIPRAVOVALI CELEBRITY NA ANKETU SLAVÍK

PŘIPOMÍNÁME: PETR BENDE PŘEKVAPIL SVÉ FANOUŠKY: ZPĚVÁK ZE SUPERSTAR PROZRADIL, PROČ NA ANKETU SLAVÍK PŘIJEL SE SVÝM OTCEM

Share