Jak vypadat úžasně v 45+ bez velkého úsilí: pravidla krásy Kate Winslet

Určitě si mnoho lidí myslí, že herečka nešetří penězi, aby vypadala mladší . Ve skutečnosti jsou tajemství krásy Kate Winslet jednoduchá a dostupna všem.

Kate Winslet / Zdroj: syl.ru

„Zřídka se dívám do zrcadla“

Winslet přiznává, že ve 20 letech se mnohem častěji dívala do zrcadla. Nyní herečka stále méně a méně to děla.

Kate Winslet / Zdroj: syl.ru

S věkem přišlo vědomí, že krása vychází zevnitř. Zkušenost je důležitější než vzhled. Místo toho, aby Kate šla do salonu krásy, tráví čas s dětmi. Našla se nejen v herecké profesi, ale i v mateřství.

Sport

Kate Winslet / Zdroj: syl.ru

Kate nemá ráda vyčerpávající cvičení v posilovně. Maximum je kardio nebo silová jóga. Nejraději jezdí na kole, venčí psa. Jízdu na kole herečka má moc ráda. Podle Winslet, právě jízda na kole uvolňuje stres a zbavuje negativních emocí.

Strava

Kate Winslet / Zdroj: syl.ru

Jak Kate, tak její manžel jsou vegetariáni, takže v jejich domě nelze najít maso. Oni jedí zeleninu, ovoce, saláty. Winslet se snaží zahrnout do stravy co nejvíce kořenových plodin zelené barvy. Jedná se o okurky, zelí, spoustu zeleně, špenát atd.

Kate se snaží dodržovat pitný režim a dbá na hydrataci organismu. Pamatuje si, že dehydratace je přímou cestou k předčasnému stárnutí.

Kate Winslet / Zdroj: syl.ru

Péče o pleť

Každé ráno po umytí Kate aplikuje mastný zvlhčovač. Před spaním si určitě umyje kosmetiku. Večer nutně aplikuje sérum s přídavkem vitaminu E. Tento nástroj činí pokožku pružnou, napjatou, zabraňuje předčasnému vzniku vrásek. Také Kate používá oční krém, aby zabránila vzniku malých vrásek v blízkosti vnějších koutů očí.

Kate Winslet / Zdroj: syl.ru

Líčení

V běžném životě Kate skoro vůbec nepoužívá kosmetiku. Nanáší na obličej tenkou vrstvou tonálního krému, aby se vytvořila ochranný vrstva a řasy se mírně zvlní. Někdy může použít řasenku, ale to však neděla často.

Kate Winslet / Zdroj: syl.ru

Péče o vlasy

Winslet si myje vlasy obden. Chtěla by to dělat méně často, ale nefunguje to: vlasy se rychle mastí. Když není čas ani energie znovu si umýt vlasy, Kate udělá následující: udělá vysoký a pevný ocas. Podle ní u takového účesu není tak vidět, aby vlasy nejsou příliš čisté.

Kate Winslet / Zdroj: syl.ru

Denní plán

Kate se probudí v půl sedmé ráno. Po sprchování pije čaj: to se u ní stalo zvykem. Dříve mohla umělkyně jít pozdě do postele. Nyní, s věkem, režim dne se poněkud změnil. Winslet se snaží usnout do jedenácti v noci. Podle ní je nutný plnohodnotný odpočinek, aby ráno ona vypadala odpočatě a svěže. Před spaním určitě políbí svého manžela a popřeje mu dobrou noc.

Kate Winslet / Zdroj: syl.ru

Odpůrce sociálních sítí

Kate nemá účty na sociálních sítích. Považuje to za ztrátu času. Umělkyně preferuje komunikaci se svou rodinou: s manželem a dětmi. Kromě toho nedostatek účtů na sociálních sítích zaručuje klid v duši a zbavuje čtení negativních komentářů. Volný čas je podle hvězdy lepší věnovat sebezdokonalování.

Kate Winslet / Zdroj: syl.ru

PSALI JSME: DCERA MICHAELA JACKSONA OSLAVILA SVÉ TŘIADVACÁTÉ NAROZENINY: JAK V DNEŠNÍ DOBĚ VYPADÁ PARIS

PŘIPOMÍNÁME: DĚTI NEDOKÁZALY ZADRŽET SLZY, KDYŽ VIDĚLY, JAK SE PROMĚNIL DŮM JEJICH MATKY

Share