Jak vypadají ženy nejbohatších lidí na světě v roce 2021

Od mladých modelek až po běžné důchodkyně. Je pravda, že si bohatí vždy berou jen mladé krásky? Nebo se naopak rozhodnou pro svou vyvolenou v mládí a zůstanou jim věrní, ať už se děje cokoli? Zveme vás, abyste se podle indexu miliardářů v roce 2021.

 

Jeff Bezos (180 miliard dolarů)

Zakladatel Amazonu se v roce 2019 rozvedl se svou ženou Mackenzie Bezos. Po 25 letech manželství se miliardář zamiloval do jiné. Ukázalo se, že je to televizní moderátorka Lauren Sanchezová.

 

Jeff a Mackenzie Bezosovi / Zdroj: youtube.com

 

A rozumíme mu: Časopis People jednou zahrnoval Sanchezovou na každoroční seznam nejkrásnějších lidí na světě a Us Weekly na seznam nejsexy celebrit.

 

Elon Musk (174 miliard dolarů)

Vedoucí společností Tesla a SpaceX chodí s Claire Boucherovou (Grimes) téměř tři roky. Excentrická diva se s Elonem údajně setkala prostřednictvím Twitteru. Musk ve svém příspěvku nakreslil vtipnou paralelu a Claire ocenila jeho smysl pro humor.

 

Elon Musk a Claire Boucherová / Zdroj: youtube.com

 

Zpěváčka Grimes obecně ocenila zvláštní smysl pro humor miliardáře a ukázala, že dokonale rozumí řadě jeho myšlenek. To je sblížilo natolik, že začala aféra, a poté Grimes oznámila své těhotenství.

 

Elon Musk a Claire Boucherová / Zdroj: youtube.com

 

Zdá se, že se tento pár se opravdu našel – no, kdo jiný by například pokojně souhlasil, že svému dítěti dá jméno X Æ A-12? Nelze to však popřít – Elon a Grimes se opravdu milují. „Na světě existuje mnoho problémů, které musíme vyřešit, a vláda toho není schopna. A můj přítel je řeší a je to tak zřejmé a nápadné, že to prostě nemůžete popřít,“ říká hrdě dívka v jednom z rozhovorů.

 

Bill Gates (136 miliard dolarů)

Zakladatel společnosti Microsoft je věrný své manželce Melindě již 27 let. Bez ohledu na to, jak moc psychologové říkají, že románky v kanceláři jsou zlé, Melinda a Bill se setkali v práci. Počítačový génius si jí všiml nejen proto, že byla vynikající zaměstnankyní, ale také proto, že Melinda měla ploché boty. Gates vždy věřil, že čím jsou podpatky nižší, tím je žena chytřejší.

 

Bill a Melinda Gatesovi / Zdroj: youtube.com

 

Melinda, i když téměř okamžitě po svatbě opustila Microsoft, se své kariéry nevzdala. A nyní je jednou z nejvlivnějších žen na světě. Má však také dostatek času na rodinu: přinejmenším si miliardářský manžel ani tři děti páru nikdy nestěžovali na nedostatek pozornosti a lásky.

 

Bernard Arnault (117 miliard dolarů)

Dvaasedmdesátiletý zakladatel skupiny společností Louis Vuitton Moet Hennessy byl dvakrát ženatý. Se svou druhou manželkou, pianistkou Helene Mercierovou, je stále šťastný, letos budou spolu již 30 let.

 

Bernard Arnault a Helene Mercierová / Zdroj: youtube.com

 

Mimochodem, navzdory tomu, že se stala manželkou jednoho z nejbohatších lidí na světě, neusadila se doma. Helene se stále věnuje hudbě a pořádá zhruba 30 koncertů ročně.

 

Warren Buffett (97,7 miliard dolarů)

Warren Buffett (90 let) se v roce 2006 oženil s lotyšskou přistěhovalkyní Astrid Menksovou. Ale jejich románek před tím trval více než 20 let.

 

Warren Buffett a Astrid Menksová / Zdroj: youtube.com

 

Svatba byla skromná, ale když už žijete v dokonalé harmonii několik desítek let, luxusní prázdniny nejsou potřeba.

 

Mark Zuckerberg (97 miliard dolarů)

Snad každý zná milostný příběh tohoto páru. Setkali se na večírku společných přátel na koleji, kde se Mark přišel rozloučit se svými spolužáky (v té době byl vyloučen z univerzity, protože hacknul bezpečnostní systém vzdělávací instituce a vytvořil web Facemash).

 

Mark Zuckerberg a Priscill Chanová / Zdroj: youtube.com

 

Mladí lidé si okamžitě padli do oka, i když Zuckerberg podle Priscill Chanové nevypadal Mark jako záviděníhodný ženich, ale vypadal jako blbeček.

Po chvíli začali Priscilla a Mark chodit. Ale ne na dlouho. Museli se rozejít. Důvodem konfliktu byly různé životní styly milenců: Chan byla nucen hodně studovat a Zuckerberg začal pracovat na slavném projektu – sociální síti Facebook. Obecně na sebe prostě neměli čas… Ale jak se říká, stará láska nerezaví, a tak se pár dal znovu dokopy v roce 2007.

 

PSALI JSME: “DNES BY MU BYLO 54 LET”: MARTA JANDOVÁ SE PODĚLILA VZPOMÍNKOU O SVÉM BRATROVI

PŘIPOMÍNÁME: SOPHIA LORENOVÁ: „KDYŽ JSEM NEJVÍCE POTŘEBOVALA LIDI, OPUSTILI MĚ“

Share