Jak vypadá nejmladší syn Micka Jaggera: Po kom zdědil zevnějšek potomek známého muzikanta

Mick Jagger je frontmanem kapely The Rolling Stones, která několik desítku let sbírala na svých koncertech davy lidi. Svou kapelu zpěvák založil v roce 1962, ale i dnes zůstává středem pozornosti.

Melanie Hamrick a její syn/Zdroj: instagram.com

Mick za svůj život měl spoustu žen, a s některými má i potomky. Celkem zpěvák má osm děti. Nejstarším dítětem známého zpěváka je dcera Jade, které je už 49 let. Nejmladším potomkem Micka je syn Deveraux, kterému je jen 4 roky.

Všechny své děti Jagger miluje, a snaží se udělat všechno, aby byly šťastné. Podle fanoušků téměř všechny jeho děti jsou kopii svého tatínka, ale nejmladší nejvíc připomíná maminku.

Melanie Hamrick a její syn/Zdroj: instagram.com

Posledního potomka známého muzikanta porodila 34letá baletka Melanie, a moc přála, aby její syn se také stal tanečníkem. I na nových fotkách je vidět, že malý Deveraux umí pózovat, a na některých snímkách vypadá tak, jako by se připravoval na baletní vystoupení.

Malého chlapce moc miluji fanoušci, kteří vždy nechávají pod jeho fotkami spustí příjemných komentářů. Velké množství příznivců se přiznává, že by také chtělo mít doma stejného andělka.

Syn Micka Jaggera/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: HANA ZAGOROVÁ JE VDĚČNÁ SVÉMU MANŽELOVI: CO ZNÁMÁ ZPĚVAČKA ŘEKLA PO PROPUŠTĚNÍ Z NEMOCNICE

PŘIPOMÍNÁME: NA CO SE MOHOU TĚŠIT FANOUŠCI KARLA GOTTA: JAKOU DALŠÍ CENU DOSTANE ZNÁMÝ ZPĚVÁK

Share