Jak v dnešní době vypadají a čím se zabývají děti premiéra České republiky Andreje Babiše

Dnes už začaly sněmovní volby, a na nichž chce moc uspět i premiér ČR Andrej Babiš. Fandit mu bude celá jeho rodina, včetně i jeho dcerky Vivien a syna Frederika.

Rodina Andreje Babiše/Zdroj: extra.cz

Babišové děti porodila jeho druhá manželka Monika, se kterou je premiér spolu už spoustu let. Nejmladšímu dítěti premiéra Frederikovi je jen 17 let, ale už vyrostl do krásy.

Frederik miluje sport, kvůli čemuž před několika lety hrál se svým otcem tenis, a také se věnoval i fotbalu. V dnešní době se studuje, a většinu svého volného času věnuje thajskému boxu, díky kterému má úžasnou postavu,

Rodina Andreje Babiše/Zdroj: extra.cz

Dcerka Vivien je velice krásnou holkou, která je kopii svého tatínka. Vivien, stejně jako i její maminka, miluje luxusní oblečení, a léta na nákupy do Paříže. Vivien má partnera z Ruska, který se jmenuje Ilya Usupov.

Své soukromí ale moc střeží, a skoro nic na sociálních sítích sdělovat nechce. V dnešní době je studentkou vysoké školy ve Španělsku, ve které v nejbližší době začne studovat i její mladší bratr Frederik. Premiér má také dvě starší děti z minulého manželství, dceru Adrianu a syna Andreje Babiše mladšího.

Andrej Babiš/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: BABIŠ ZNOVU POSUNUL TERMÍN TŘETÍ DÁVKY OČKOVÁNÍ: PROČ SE PREMIÉR NECHCE NECHAT VAKCINOVAT

PŘIPOMÍNÁME: ANDREJ BABIŠ PROZRADIL, KDY BUDE MOŽNÉ SUNDAT ROUŠKY: BUDE TO ZÁLEŽET NA OČKOVÁNÍ

Share