Jak stylisté proměnili šedou myš v stylovou krásku: Žena je k nepoznání

Devětatřicetiletá Marie snila o tom, že její manžel na ni nakonec obrátí pozornost.

Marie / Zdroj: kakao.im

„Lidový“ stylista pomohl ženě vybrat looky.

Look č. 1 se skládá ze zelené halenky a kožené sukně. Tento outfit byl doplněn elegantními botami s jehlovými podpatky. Look vypadá docela dobře, ale může být obohacen nějakými dalšími doplňky.

Marie / Zdroj: kakao.im

Look č. 2 se skládá z vínového svetru na jedno rameno, kožené tužkové sukně a černých bot s jehlovými podpatky. Tento komplet vypadá příliš omlazující.

Marie / Zdroj: kakao.im

Look č. 3 se skládá z bílé halenky a fialových kalhot. Tyto věci doplnilo psaníčko na řetízku a bílé kotníkové boty. Tento outfit vypadá docela dobře, ale je nutno podotknout, že bílá barva jí nesluší.

Marie / Zdroj: kakao.im

Nyní se podívejte na práci profesionálních stylistů. Změnili jí účes a barvu vlasů. Ženě udělali krátký účes a obarvili vlasy na tmavě hnědou. Doplnil look výrazný make-up.

Marie / Zdroj: kakao.im

Look č. 1 od stylistů se skládá z červeného kabátu, bílého roláku, černých síťovaných punčocháčů a tmavých bot. Tento outfit vypadá docela sofistikovaně a zároveň odvážně a moc jí sluší.

Marie / Zdroj: kakao.im

Look č. 2 od stylistů se skládá z futuristického overalu v odstínu kakaa. Doplňoval ho opasek s kabelkou, velké „zlaté“ šperky, originální rukavice a bílé kotníkové boty.

Marie / Zdroj: kakao.im

Look č. 3 od stylistů se skládá z jemného šeříkového saka, bílých kalhot a topu s perlami. Tento outfit byl doplněn elegantními sandály a stříbrným psaníčkem.

Marie / Zdroj: kakao.im

Marie byla svým „novým“ vzhledem nadšená.

Líbí se vám její proměna?

PSALI JSME: 44LETÁ ŽENA O SEBE PO DĚTECH PŘESTALA PEČOVAT: STYLISTÉ Z NÍ UDĚLALI PŘÍMO KRÁLOVNU, KTERÁ MŮŽE ZAČÍT NOVOU ETAPU SVÉHO ŽIVOTA

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA PORODILA DÍTĚ VE 41 LETECH A VŠICHNI SI MYSLELI, ŽE JE BABIČKOU: STYLISTÉ RADIKÁLNĚ ZMĚNILI JEJÍ IMAGE

Share