Jak stylisté převlékli 47letou švadlenu z kláštera, která byla v mládí modelkou: Žena se změnila k nepoznání

Žena se chtěla krásně oblékat! A to vše kvůli lásce.

Až do 19 let byla Oksana neskromnou dívkou, pracovala jako modelka a dokonce se na pláži opalovala nahá. Ale pak byla holka vážně unesena náboženstvím a odešla do kláštera. To se stává v životě!

Oksana / Zdroj: youtube.com

Nyní je Oksaně 47 let, ale stále žije v klášteře a pracuje tam jako švadlena. Ale nedávno se v jejím životě stal zázrak: žena se zamilovala a chce se změnit kvůli svému příteli. Proto je připravena vnést do svého asketického šatníku trochu barev a trendů. S tím jí pomohou stylisté.

Oksana / Zdroj: readme.group

„Před“ č. 1

Oksana / Zdroj: femmie.ru

První oblečení zvolila Oksanina sestra Alena. Vybrala červené křiklavé, ale ke krku šaty s bočními rozparky. Šaty sedí dobře. Musí jen pracovat na svém držení těla a obléknout si korekční spodní prádlo. A také bych vyměnila mokasíny za lodičky a přidala punčocháče, které by barevně ladily s botami nebo šaty.

„Před“ č. 2

Oksana / Zdroj: femmie.ru

Druhý komplekt nelze nazvat návratem do světského života. Samozřejmě mohou být modré šaty obklopeny trendy věcmi, ale s kabátem to samozřejmě nebude fungovat. Připomíná domácí župan. Mimochodem, tenisky s kožešinovými bambulemi je také lépe nahradit klasickým modelem bez aktivního dekoru.

„Před“ č. 3

Oksana / Zdroj: femmie.ru

Šaty ve stylu spodního prádla, dlouhý kardigan a vysoké boty jsou perfektním komplektem pro romantické rande. Je však třeba ho mírně zkorigovat s ohledem na nejnovější módní trendy. Například odstranit krajku z šatů a nahradit beztvarý svetřík prodlouženým volným kabátkem nebo stylovým trenčkotem. Tak bude look nejen jemný, ale také pikantní a odvážný.

„Po“ č. 1

Oksana / Zdroj: readme.group

Oksana měla na sobě květované šaty a červený froté svetřík. Mašle na krku a bílý baret dodaly francouzskou eleganci. Lehká látka a prostorný střih outfitu zároveň zdůraznily lehkou chůzi ženy. Look vypadá velmi elegantně a žensky.

„Po“ č. 2

Oksana / Zdroj: readme.group

Tento look od stylistů vzhledem k barevnému schématu vypadá divně. Khaki, tmavě modrá a šeříková se barevně neladí. Vyměnila bych kalhoty a boty za bílé nebo černé modely.

„Po“ č. 3

Oksana / Zdroj: readme.group

Tmavé vintage šaty a černé semišové lodičky jsou úžasnou kombinací na rande. Oksana v nich vypadá sebevědomě a luxusně. Jasný květinový vzor maskuje její bříško.

Nyní žena vypadá stylově a krásně. Nová image jí velmi sluší.

Oksana / Zdroj: readme.group

PSALI JSME: STYLISTÉ POMOHLI 45LETÉ ŽENĚ VRÁTIT JEJÍ BÝVALOU KRÁSU: VÝSLEDEK BYL TAK OHROMUJÍCÍ, ŽE MANŽEL JI MÁLEM NEPOZNAL

PŘIPOMÍNÁME: JE JÍ 23 LET, ALE VYPADÁ NA 40: JAK SE STYLISTÉ POKUSILI OMLADIT BACULKU

Share