Jak se změnily 3 herečky, které hrály populární romantické role

Mnoho dívek 90.a 2000 se dívalo na filmy a seriály, kde hlavní hrdinkou byla nadpozemská láska. A samozřejmě, na obrazovce měla být atraktivní, odvážná, silná žena, která překoná všechny neštěstí, které jí připravil osud.

Michel Mercier – Angelika

Role Angeliky, která se stane neopakovatelnou markýzou andělů, byla původně určena Brigitte Bardot. Ta však účast ve filmu odmítla. Když se Michelle Mercier dostala na kasting, ten proběhl opravdu špatně.

Michel Mercier s kolegou/Zdroj: youtube.com

Na němž byli přítomni autoři románu, které ji nutili křičet a zpívat hloupé písní. Nakonec rozzuřená Michelle strhla bílou paruku a hodila ji na zem. Vykřikovala také italské nadávky. Tohle jí moc pomohlo, protože byla schválena. Autoří považovali projev jejich emocí za ideální.

Michel Mercier/Zdroj: social.org.ua

Dnes je Michelle 80 let, žije v Cannes, vypadá skvěle a je přesvědčena, že je to zásluha vnitřní harmonie, kterou se vždy snažila udržet.

Rachel Ward – Ptáci v trní

Rachel byla v Americe známá jako modelka, ale chtěla se stát herečkou. Pravidelně se zúčastňovala filmových kastingu, pak dostala roli v malém filmu. Po něm dostala nabídku hrát hlavní hrdinku ve filmu Ptáci v trní, ale byla pořád ve stresu, protože ještě hlavní postavu ve filmech nehrála.

Rachel Ward/Zdroj: social.org.ua

Vyrovnat se s nervy herečce pomohl filmový kolega, který hrál jejího manžela Brian Brown, za kterého se herečka po několika letech vdala. Dnes herečka žije s manželem v Austrálii, mají 3 dcery. Manželský pár žije poměrně osaměle, občas přijede do Ameriky, aby se zúčastnil natáčení televizních pořadů nebo seriálů.

Jennifer El

Seriál podle stejnojmenné knihy Jane Austen, který vyšel v roce 1996, je uznáván jako jeden z nejúspěšnějších, a v tomto značná zásluhu má Jennifer El. Hra Jennifer byla dost dobře oceněna, a herečka po filmu dostal spoustu dalších nabídek.

Dnes je úspěšná herečka držitelka prestižních ocenění plná tvůrčích plánů, vdaná za spisovatele Michaela Ryana, s nímž vychovává dvě děti. Je aktivní, vede stránku na Instagram a je stále mladá a krásná.

Jennifer El/Zdroj: social.org.ua

PSALI JSME: JAK SE CÍTÍ EVA BUREŠOVÁ BĚHEM SVÉHO DRUHÉHO TĚHOTENSTVÍ: KE KOMU SE PŘIROVNÁVÁ ZNÁMÁ HEREČKA

PŘIPOMÍNÁME: TAJEMSTVÍ IDEÁLNÍHO MANŽELSTVÍ JE PROZRAZENO: PROMLUVIL O NĚM HEREC JAN PŘEUČIL

Share