Jak se změnila smyslná brunetka, hvězda z filmu Mumie

Po vydání kultovního filmu „Mumie“, mluvili všichni o přitažlivé brunetce Evie. Byla označována za nejslibnější mladý talent v kinematografii a fanoušci označili herečku za ztělesnění britské krásy a sofistikovanosti. Je těžké uvěřit, že loni Rachel Weiszová překonala hranici padesáti let. Koneckonců, smyslné okouzlující dívce nikdo nehádá více než třicet.

 

Rachel Weiszová / Zdroj: youtube.com

 

Jak vypadá 50letá Rachel Weiszová – hvězda legendárního filmu „Mumie“

Je třeba připomenout, že diváci poprvé viděli film „Mumie“ v roce 1999. Navzdory skutečnosti, že kritici předpovídali finanční selhání producentů, dobrodružný film shromáždil záviděníhodné tržby. A to v projektu nebyly ani velké hvězdy! A to vše díky bezkonkurenčnímu výkonu Arnolda Vosloo, Brendana Frasera a samozřejmě Rachel Weiszové.

 

Rachel Weiszová / Zdroj: youtube.com

 

Mimochodem, herečka je nejen talentovaná a krásná, ale také velmi odvážná. Takže ve všech scénách, ve kterých byla Evie doslova pokryta krysami a kobylkami, Rachel Weiszová hrála se skutečnými zvířaty a hmyzem. I když tehdy už byla počítačová grafika v plném proudu. Rozhodně si své místo ve filmu zaslouží! Stejně jako titul jedné z nejatraktivnějších žen v historii kinematografie.

 

Rachel Weiszová / Zdroj: youtube.com

 

A ani po 21 letech okouzlující žena neztratila svou krásu. Je ale pravda, že mnozí se pokusili usvědčit Rachel Weiszovou z popularizace plastické chirurgie a botoxu. Nyní můžeme pochopit proč. Koneckonců, ve své 50. hvězda vypadá na 30 let. Samotná herečka říká, že si zakládá na přírodní kráse a ujišťuje, že za svůj mladistvý vzhled vděčí genetice, pravidelnému tréninku a správné výživě.

 

Rachel Weiszová a Brendan Fraser / Zdroj: youtube.com

 

Jako britská herečka se sama Rachel považuje za Židovku. Její otec je Žid, matka má také židovské kořeny smíchané s italskými geny. Je pozoruhodné, že herečka volá své příbuzné „intelektuálně těžce pochopitelnou židovskou rodinou.“ Jak víte, její otec je vynálezce, její matka je psychoanalytik a její sestra je profesionální umělkyně.

 

Rachel Weiszová / Zdroj: youtube.com

 

Rachel Weiszová je dodnes aktivní ve filmech. Mezi její nejnovější díla, která stojí za zmínku, patří Black Widow, Favoritka a Hluboká voda. Je nejen jednou z nejvyhledávanějších hereček v Hollywoodu, ale také šťastnou matkou a manželkou.

 

Rachel Weiszová a moderátor / Zdroj: youtube.com

 

V červnu 2011 hvězda spojila svůj osud s Danielem Craigem, hercem který ztvárnil Jamese Bonda. Společné dědice byste však hledali marně. Pár však má někoho, o koho se může starat. Rachel má syna z manželství s Darrenem Aronofským a Daniel má dceru ze vztahu s Fionou Loudonovou.

 

Rachel Weiszová / Zdroj: youtube.com

 

Herečka je stále stejně krásná jako za starých časů.

 

PSALI JSME: 62LETÁ SHARON STONE ZAPOMNĚLA NA SPODNÍ PRÁDLO: KRÁSNÁ HEREČKA SE POCHLUBILA OPRAVDU ODVÁŽNOU FOTKOU

PŘIPOMÍNÁME: „MOŽNÁ JAKO DÁREK K PADESÁTINÁM TO BYCH MOHLA STIHNOUT“: CO NA SEBE PRÁSKLA PŘÍTELKYNĚ JAROMÍRA JÁGRA

Share