Jak se stará kočka stala chůvou pro pěstounská koťata

Asi před šesti lety se do domu Holly Brookhauserové dostal kocour jménem Rigby. Zelenooký kníratý kocour byl adoptován z útulku. Jednoho domácího mazlíčka Cannona už měli, takže Holly doufala, že se z maček stanou velký kamarádi.

Rigby / Zdroj: instagram.com

O rok později se žena stala záchranářkou koček z útulku a vzala si domů malá koťátka. Tehdy se ukázalo Rigbyho skutečné povolání. Ukázalo se, že je skvělým kníratým hlídačem všech malých kočiček.

Kočičí rodina / Zdroj: youtube.com

Jakmile se do domu dostala první adoptovaná koťata, kocour se na ně šel podívat. Pak si k nim lehl a začal každou olizovat. A dělal to tak něžně a obratně, jako pravá kočičí matka. Pokud Holly přinese kočičího sirotka z útulku, Rigby se o něj obzvlášť rád postará.

Kočičí rodina / Zdroj: youtube.com

Holly vynalezla originální metodu krmení malých koťátek bez matky. Holly položí na Rigbyho tělo láhev s mlékem a koťátka jí okusují, zatímco si položí tlapky na Rigbyho břicho.

Rigby / Zdroj: instagram.com

V současné době má Holly i kočku Millie se šesti mláďaty a pěti osiřelými mláďaty. Millie se stará nejen o svá mláďata, ale také o sirotky. Při této náročné práci jí pomáhá Rigby. Když jde Millie jíst nebo si chce odpočinout, zastoupí ji právě on.

Rigby / Zdroj: instagram.com

Rigby je připraven vydržet hodiny hraní, i když ho malá koťátka tahají za ocas a snaží se mu kousat do uší. A děti mají svého laskavého a milého „učitele“ moc rády.

Kočičí rodina / Zdroj: youtube.com

 

PSALI JSME: KRÁVA PŘEKVAPILA MAJITELE FARMY MILOSRDENSTVÍM: STALA SE NEVLASTNÍ MATKOU OSIŘELÉHO HŘÍBĚTE

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA VZALA SVÉHO PSA KE GROOMEROVI A VELMI TOHO LITOVALA: JAK NYNÍ PES VYPADÁ PO OSTŘÍHÁNÍ

Share