Jak proběhlo poslední rozloučení s Miroslavem Žbirkou: Smuteční obřad navštívilі slovenská prezidentka a Andrej Babiš

Poslední rozloučení se slovenskou legendou Mirem Žbirkou proběhlo v pátek 21. listopadu v strašnickém krematoriu. Do obřadní síní byli pozvaní jen jeho kolegové a kamarádi, fanoušci se mohli rozloučit se zpěvákem před velkou síní.

Miro Žbirka/Zdroj: youtube.com

Na svém Facebooku manželka zesnulého zpěváka před několika dny sdílela, že celý obřad bude vysílán na Facebookové stránce jejího manžela. Hvězdných hostů na obřadu bylo opravdu hodně.

Naposledy se rozloučit přijela prezidentka Slovenska Zuzana Čaputová, která přijela se svým partnerem. Také na obřad byl pozván i Andrej Babiš, a také bývalý ministr zdravotnictví Petr Arenberg.

Zuzana Čaputová/Zdroj: blesk.cz

Pozváni bylo na smuteční obřad posláno i Petrovi Jandovi, Davidu Kolerovi Vašovi Patejdlovi, Vendule Pizingerové a Václavu Neckářovi. Nebyla ale pozvána známá herečka Petra Černocká, která se s ostatními fanoušky loučila se zpěvákem před obřadní síni.

Miro Žbirka se svou manželkou/Zdroj: instagram.com

Mohlo by vás zajímat: Bradley Cooper zdradził, co łączyło go z Lady Gagą. Czy film „Narodziny gwiazdy“ zbliżył ich do siebie

PSALI JSME: MARIE ROTTROVÁ OSLAVILA SVÉ OSMDESÁTÉ NAROZENINY: JAK ŽIJE ZNÁMÁ ZPĚVAČKA

PŘIPOMÍNÁME: DANIEL LANDA OTOČIL A ODMÍTÁ, ŽE BY VYZÝVAL LIDI K ZAHLCENÍ HYGIENICKÝCH STANIC: ZPĚVÁK TVRDÍ, ŽE JE POUZE „ZESILOVAČEM“

Share