Jak pláč pětiměsíčního dítěte pomohl rodině najít pohřešovanou fenu

5. února fena australského ovčáka jménem Luna utekla při procházce se svou paní Amber Myers a zmizela. Rodinu Myersových zmizení mazlíčka velmi zarmoutilo a celý víkend svou fenu hledali, ale bezvýsledně.

Manželé Myerovi se s prosbou o pomoc obrátili na Sandru Colstonovou, specialistku na pohřešovaná zvířata, a ta doporučila členům rodiny, aby nechali nějaké oblečení na místech, kde bývala Luna, aby ji mohl přilákat známý zápach.

Luna / Zdroj: ukr.media

Zanedlouho pohřešovanou fenu zachytila bezpečnostní kamera nedaleko domu rodiny a oni znovu šli hledat svou fenu. Nakonec se Amber a její manžel podařilo najít Lunu, ale byla velmi vyděšená a nepřišla k majitelům, když ji zavolali.

„Náš hlas ji nějak vyděsil a ona utekla,“ řekla Amber Myers.

Rodina Myerových a Luna / Zdroj: ukr.media

Po několika hodinách se manželé Myersovi šli hledat svou fenu znovu, ale tentokrát s sebou vzali děti a to se ukázalo jako jejich nejlepší řešení.

Zatímco Amber a její manžel hledali Lunu, sestra ženy seděla s její dcerou Brailin a malým synem Bowenem v autě. Batole bylo velmi unavené a začalo plakat, a tak ho teta vzala do náruče a vystoupila z auta.

Luna / Zdroj: Facebook

Právě pláč dítěte nakonec donutil Lunu vrátit se. Přiběhla k autu, když uslyšela miminko, a začala zjišťovat, jestli je v pořádku.

Poté se Luna společně s rodinou vrátila domů a nyní se opět těší na hraní s dětmi, škrábání bříška a lahůdky. To se jí líbí mnohem víc než osamělé dobrodružství na studené ulici.

PSALI JSME: FENA KAŽDÝ DEN ČEKÁ NA PRODEJCE ZMRZLINY, ABY DOSTALA BEZPLATNÝ DEZERT: VIDEO DOJALO SPOUSTU LIDI NA INTERNETU

PŘIPOMÍNÁME: FENA V BRÝLÍCH A SUKNÍ SE NAUČILA JEZDIT NA TRAKTORU: ZÁBAVNÉ VIDEO ROZESMÁLO SPORTU LIDI NA INTERNETU

Share