Jak Ornella Koktová oslavila výročí svatby se svým manželem: Pochlubila se dojemným snímkem

Známá bývalá modelka a influencerka Ornella Koktová po setkání se svým manželem Josefem Koktou změnila svůj život. Místo světu šoubyznysu si zvolila rodinný život, ve kterém je velice šťastná.

Ornella Koktová se svým manželem/Zdroj: instagram.com

Se svým manželem oslavila včera sedmé výročí svatby, a portálu ŽivotvČesku prozradila, jak ho strávila. Koktová řekla, že nějak ve velkém ho neoslavovali, a celý den třídila se svým manželem dětem hračky.

Ornella Koktová se svou rodinou/Zdroj: instagram.com

Podle jejich slov, na den prvního seznámeni vzpomíná vždy pozitivně. S Josefem se seznámila ještě v době, když studovala na gymnáziu, a svého manžela potkala za školou. Tehdy modelka si ani nemohla představit, že s nim bude mít svatbu.

Na svém Instagramu sdílela dojemnou fotku se své svatby, která proběhla před sedmi lety. Se svým manželem během výročí po třídění hraček si dali skleničku vina a společně se dívali na filmy a seriály.

PSALI JSME: ORNELLA KOKTOVÁ SE POCHLUBILA FOTKAMI SVÉ RODINY Z DOVOLENÉ: KAM ODJELA SE SVÝM MANŽELEM A DĚTMI BÝVALA MODELKA

PŘIPOMÍNÁME: AGÁTA HANYCHOVÁ ODPOČÍVÁ SE SVÝM PARTNEREM V TATRÁCH: ZNÁMÁ MODELKA PROZRADILA, JAK PRACUJE NA NOVÉM VZTAHU

Share