Jak dopadl osud dívky, která porodila africkému princi syna

Na obrazovkách se promítají filmy, ve kterých se hlavní hrdinky zamilují do zámořských princů a pak se šťastně provdají. Myslíte, že se to v běžném životě stává?

Pokud vy kroutíte hlavou, určitě byste si měli přečíst tento příběh. V něm jde o krásnou dívku z Iževska, která se bez paměti zamilovala do černošského chlapce. Brzy se vzali a za nějakou dobu Natalia zjistila, že její vyvolený není obyčejný chlapec.

Natálie a Jacob / Zdroj: enotspit.ru

Jacob a jeho budoucí manželka spolu chodili na univerzitu. Zpočátku spolu jen komunikovali, ale pak se mezi nimi rozhořely dost silné pocity.

Jacob se odvážil a požádal rodiče jeho vyvolené o ruku jejích dcery. Nataliina rodina byla zpočátku proti tomuto svazku, ale poté, co se seznámila s Jacobem blíže, ho přijali do své rodiny.

Budovat kariéru chlap mohl jen ve své vlasti, a tak se po sňatku mladí lidé vrátili do Nigérie. Zpočátku Natalia byla velmi rozrušená kvůli stěhování.

Natálie a Jacob / Zdroj: enotspit.ru

Zdálo se jí, že v nové zemi bude vnímána negativně. Její obávy se však ukázaly jako marné. Rodiče milovaného se k dívce chovali skvěle od prvního setkání a ostatní Nigerijci se ukázali jako velmi přátelští lidé.

Jago-Max, prsní dítě Natálii a Jacoba / Zdroj: enotspit.ru

Po nějaké době Natalia otěhotněla. Mladí rodiče byli velmi šťastní. Brzy se v jejich malé rodině objevilo krásné dítě, které dostalo jméno Jago-Max. O chvíli později Natalia porodila ještě dceru.

Krásna rodina / Zdroj: enotspit.ru

Dívka často sdílí své fotografie na sociálních sítích.

Má už přes dvě stě tisíc followerů, kteří upřímně obdivují život této krásné rodiny.

Natálie s dětmi / Zdroj: enotspit.ru

PSALI JSME: UČITEL Z CHUDÉ AFRICKÉ VESNICE OBDRŽEL 1 MILION DOLARŮ A TITUL NEJLEPŠÍHO UČITELE NA SVĚTĚ

PŘIPOMÁNÁME: NEVZDĚLANÝ AFRICKÝ CHLAPEC SESTAVIL ZAŘÍZENÍ, KTERÉ ZACHRÁNILO CELOU VESNICI PŘED HLADEM: JAK SE MU TO PODAŘILO

Share