Jak dnes vypadá holčička, která se před dvěma lety narodila s hustými vlasy

Před dvěma lety se 33letá obyvatelka hlavního města Bulharska Denitsa Kaneva stala podruhé matkou. Novorozeně dostalo jméno Gabriella a příbuzní jí začali říkat Gabi. Narození holčičky bylo obrovským překvapením pro starší dceru Denitsy Ivonu, která si přála, aby měla sestřičku.

Bylo to zcela neobvyklé dítě, dokonce i zkušení lékaři říkali, že se nikdy nesetkali s podobným. Gabriella totiž měla husté tmavé vlasy hned po narození. Maminka založila pro dceru účet na sociální síti Instagram a začala v něm zveřejňovat fotografie malé hvězdy.

Dívka vyrůstala a spolu s ní rostly i její vlasy. Maminka se o ně pečlivě starala. Gabi měla ráda koupání a mytí hlavy. Denitca se snažila kupovat pro svou mladší dceru jen drahé a kvalitní šampony a balzámy na vlásky.

Udělala vše pro to, aby uchovala úžasné bohatství, které příroda udělila dceři, a podařilo se jí to. Po dvou a půl letech se Gabriella skutečně stala Locikou.

V rodině Denitsy nikdo neměl takové vlastnosti. Je třeba poznamenat, že ve skutečnosti vlasy rostou dost rovně. Už teď jsou vlasy holčičky až pod pasem.

Mimochodem, v rodině Gabi nedávno došlo k významné události. Její rodiče, kteří dosud žili jako partneři, se rozhodli svůj vztah oficiálně zaregistrovat.

PSALI JSME: NOVOROZENÁ HOLČIČKA STRÁVILA DVA DNY V LESE SAMA A PŘEŽILA: JAK JE TO MOŽNÉ

PŘIPOMÍNÁME: HOLČIČKA SE ROZHODLA ZTIŠIT PLAČÍCÍ MIMINKO POMOCÍ DÁLKOVÉHO OVLADAČE OD TELEVIZE

Share