“Já tam nějaký věkový rozdíl ani fyzicky ani mentálně nevidím”: Dominika Branišová promluvila o svém partnerovi Jaromíru Jágrovi

26letá Dominika Branišová se živi jako modelka, ale v Česku ji všichni znají díky jejímu partnerovi Jaromíru Jágrovi, který je nejznámějším hokejistou v ČR. Před pár dny měla rozhovor s portálem Idnes, ve kterém řekla, kde se se svým partnerem seznámila.

Dominika Branišová a Jaromír Jágr/Zdroj: instagram.com

Mladá modelka moc často na veřejnosti nebývá, a dokonce na sociálních sítích nemůžeme najít hodně informaci o jejím životě po boku známého sportovce. Podle slov Dominiky, je holkou, která pochází z Příbram, a od 17.let začala věnovat modelingu, díky kterému moc často cestovala do ciziny.

Modelka také promluvila, kde se se známým hokejistou seznámila. “Dělala jsem manažerku jednomu pražskému klubu a Jaromír byl tam jako host,” řekla Dominika, která tehdy se se svým partnerem poprvé setkala.

Dominika Branišová/Zdroj: instagram.com

Ve dnešní době Jágr a Branišová jsou velmi šťastní, a žijí už nějakou dobu spolu. Dominika moc často svému partnerovi vaří, ale dnes prozradila, že jen zdravé jídlo, protože chce, aby vždy byl v úžasné formě.

Moc často Dominice dávají otázky, jestli ji nějak vadí tak velký věkový rozdíl, na což modelka odpověděla. “Vzhledem k tomu, že Jarda pořad hraje hokej i v jeho letech, tak já tam nějaký věkový rozdíl ani fyzicky ani mentálně moc nevidím,” uvedla Branišová.

Dominika Branišová a Jaromír Jágr/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: „PŮVODNĚ JSEM TO NEMĚLA V PLÁNU“: PRVNÍ SPOLEČNÁ FOTKA MARTINY PÁRTLOVÉ SE SVÝM PARTNEREM A REBELSKÝ STYL PŘI TĚHOTENSKÉM FOCENÍ

PŘIPOMINAME: PŘEKVAPIVÉ PŘIZNÁNÍ: CO SPOLU NEJRADĚJI DĚLAJÍ JAROMÍR JÁGR A JEHO PŘÍTELKYNĚ DOMINIKA BRANIŠOVÁ

Share