Ivana Gottová ukázala obálku autobiografie manžela: Také odhalila kdy bude možné koupit knihu

Manželka Karla Gotta na facebookové stránce sdílela s manželovými fanoušky informace o vydání autobiografické knihy, kterou napsal Slavík ještě za života.

Karel Gott / Zdroj: YouTube

Na fotografii, kterou Ivanna zveřejnila, mohou fanoušci vidět obálku knihy, na níž je fotka Karla pořízená fotografkou Lenkou Hatašovou. Kniha se bude jmenovat „Má cesta ke štěstí“, kterou si zpěvák také vybral sám za svého života.

Prodej knihy začne 14. července 2021. V tento den by zpěvák slavil své 82 narozeniny. Fanoušci zpěváka na Slovensku si tuto knihu budou moci zakoupit, ale o něco něco později. Tam prodej začne od 20. července.

Ivana Gottová a Karel Gott / Zdroj: YouTube

Na zveřejněné publikaci je vidět, jak Ivana Gottová stojí v typografii vedle obálku knihy, kterou si fanoušci budou moci koupit za necelý týden.

PSALI JSME: „UVAŽUJEME, ŽE BY BYLA POVINNOST ZACHOVAT POUZE ROUŠKY“: ADAM VOJTĚCH PŘEDPOKLÁDÁ, ŽE BUDE KE VSTUPU DO OBCHODU ČI VEŘEJNÉ DOPRAVY OD 1. ČERVENCE STAČIT JEN CHIRURGICKÁ ROUŠKA

PŘIPOMÍNÁME: „ONO JE TO JEDNODUCHÉ“: EVA DECASTELO UVEDLA RECEPT NA ŠŤASTNÉ MANŽELSTVÍ A POCHUBILA SE SNÍMKEM S MANŽELEM

Share