Ivana Gottová se rozhodla pro změnu: vdova po Karlu Gottovi má zaplánované další události, kde se objeví na veřejnosti

Poté, co zemřel Karel Gott se jeho manželka Ivana na veřejnosti příliš neukazovala. Po dvou letech ale nastala změna a vdova vyrazila do společnosti. Stalo se to v souvislostí s premiérou filmu Karel. Gottovu se zúčastní ještě dvou velkých událostí. Píše o tom web blesk.cz.

Ivana zřejmě chtěla v klidu prožít odchod milovaného muže a mezi lidmi se začala objevovat až po dvou letech.

Karel Gott a Ivana Gottová / Zdroj: youtube.com

Gottová se zúčastnila předpremiéry filmu Karel, ve které diváci mohou vidět poslední roky života Mistra. Mimo jiné byla i na veletrhu Svět knihy, kde prezentovala manželovou autobiografii Má cesta za štěstím.

Ivana Gottová / Zdroj: youtube.com

V kalendáři vdova nyní má další dvě akce. „Určitě chci pečovat o odkaz zesnulého manžela,“ říká Ivana s tím, že Karel byl láskou její života a to se už nikdy nezmění.

Ivana Gottová / Zdroj: youtube.com

28. října Gottová by měla převzít in memoriam Řád bílého lva pro zesnulého manžela a následně 19. listopadu se zúčastní předávání Českých slavíku, kde dostane speciální ocenění.

O jakou cenu in memoriam se pro Karla Gotta jedná není zatím známo.

Psali jsme:„V nemocnici mi řekli, abych se choval, jako by se nic nestalo“: Slováčkovi do mozku putovala krevní sraženina

PSALI JSME: HLŮŠKOVÁ JE ZNOVU ZKLAMANÁ: NEPOMOHLA JI ANI ZMĚNA TERMÍNU ODVOLACÍHO SOUDU

PŘIPOMÍNÁME: BAGÁROVÁ PROMLUVILA O ODLOUČENÍ SE SVÝM PŘÍTELEM MAKHMUDEM: JAK TO S MALOU DCERKOU ZPĚVAČKA ZVLÁDÁ, KDYŽ MURADOV JE DLOUHODOBĚ PRYČ

Share